Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

korna değişimi ve sonrasındaki problem

Motovento
    REKLAM ALANI
    raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski korna ile yeni kornanın amper değerlerini karşılaştırdınız mı, tesisatta vs. hiçbir sorun yoksa, muhtemelen yeni korna daha fazla akım çekiyor olabilir belki, bu da aküyü zorlayabilir. Sırf korna için daha yüksek amperli akü almak söz konusu olursa da biraz saçma olur sanki..

bu karşılaştırmayı yapmadım ama ustanın yapmış olacağanı düşündüğüm için yapmadım. yeni korna için akü değişmesi gerekirse değiştiririm çünkü istanbul trafiğinde yeterli düzeyde kornan yoksa sende yoksun demektir. bir çok arkadar daha güçlü korna için türlü şeyler deniyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:45 ----------

Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kornanin diyaframda sorun vardir...baska ayni model bi korna ile deneme yapsin servisin.. demisdim umarim ustaya aktarmissindir...
    aynen aktardım. ancak şuanda akünün performansı üzerinde duruyorlar. çünkü baştan aşağı tüm elektirik sistemine baktılar ve sorun bulamadılar. elektirik sistemi sorunsuz ve temiz dediler. bu akşam sanırım teşhisi koyacaklar ve tedavisini de yapacaklar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kornanin diyaframda sorun vardir...baska ayni model bi korna ile deneme yapsin servisin..
    bu önerinizi ustalarla paylaştım ve kornayı seger marka 50f modeliyle değiştirip denediler. şimdilik sorun yok gibi. motosikletimi teslim aldım bakalım korna performansından memnun kalacak mıyım? şuan tek düşündüğüm acaba stebel mi daha iyi seger mi? gerçi çalışan bir seger çalışmayan bir stebelden her zaman daha iyidir sanırım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler