Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Bakalım Esmer güzelini beğenecekmisiniz ???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    1965 JAWA
    Alıntı UmARsIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kaça almış onu da söylesene
    Tek başımdan alın karaltısı kaybolsun diye birde kaz kesip Pilav üstünde yedirdi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:15 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yanlış anladın beni usta..
    Yapacaksan güle güle bin elbette..Ben ciddi ciddi sepetli bir BMW bakınıyorum da ona istinaden espri yollu söylemiştim..
    ok canın sağolsun geçen bir mevzu geçtide böyle bir konuda beni çok üzdüler o yüzden tepki verdim sende kusura bakma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:18 ----------

Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haydi bakalım hayırlısı.. az evvel bir jawa geçti yanımdan sesi hala kulaklarımda. nasılda sayıyordu oyle
    şimdiden kolay gelsin ustalar..
    o zaman arada efsanenin videosunu izle kulaklarının pası açılır
    Videolarda var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla safhaları resimlersen iş bittiğinde hikayesi motordan daha efsane olur
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Hadi hayırlısı üstad
    Umarım istediğin gibi gider her şey; en sonunda da unutma buraya fotolarını koymayı

Bu fikri değerlendirmeye ne dersiniz?

Motosikleti
    1965 JAWA
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bir şey desem inanırmısnız Efsanenin ikici planda kalmasınada hiç gönlüm razı olmaz

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    uğraştıracak ama bittiğinde ortaya güzel bir canavar çıkacak gibi gözüküyor iş zaman sabır ve bolcana uğraşa kalıyor kolay gele
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Abi herşeyden önce kolay gelsin. Keşke param olsa da ben de yapabilsem aynısını. Ama ufak bir ricam olacak senden, herşeyden önce git bir dijital fotoğraf makinası al ve her aşamayı çek. Ben de bu tarz şeylerden çok hoşlanıyorum. Israrla takip edeceğim. Sakın kafana takma yapamazsın edemezsin buna para vereceğine toplusunu alsaydın diyenlere. Onlar öyle yapsın bırak. Bana çılgın derlerdi ama benden daha çılgınları varmış... Benim bile gözüm yemedi ilk fotoğrafı görünce. Ama sen bunu topladığında ben de ayakta alkışlamazsam Orman Çocuğu MOGLİ değilim. Hadi hayırlısı bekliyorum devamını.

NOT: Toplayamazsan da üzülme önemli olan denemek. Ben de bir TRİKE yapayım diye çıkmıştım yola para bitince kaldı. Yaza bitirebilirsem senle yol yapmayı çok isterim.

SAYGILAR
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bir TRİKE yapayım diye çıkmıştım yola para bitince kaldı.
    ya hakikaten bitmedi dimi ben takip edemedim epeydir siteye girmiyordum hatta dün aklıma geldi ne yaptı diye ...
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Motosikleti
    1965 JAWA
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uğraştıracak ama bittiğinde ortaya güzel bir canavar çıkacak gibi gözüküyor iş zaman sabır ve bolcana uğraşa kalıyor kolay gele
    Allah sabır verecek bizde azimle bakıp uğraşıp yapacaz inşl

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:23 ----------

Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi herşeyden önce kolay gelsin. Keşke param olsa da ben de yapabilsem aynısını. Ama ufak bir ricam olacak senden, herşeyden önce git bir dijital fotoğraf makinası al ve her aşamayı çek. Ben de bu tarz şeylerden çok hoşlanıyorum. Israrla takip edeceğim. Sakın kafana takma yapamazsın edemezsin buna para vereceğine toplusunu alsaydın diyenlere. Onlar öyle yapsın bırak. Bana çılgın derlerdi ama benden daha çılgınları varmış... Benim bile gözüm yemedi ilk fotoğrafı görünce. Ama sen bunu topladığında ben de ayakta alkışlamazsam Orman Çocuğu MOGLİ değilim. Hadi hayırlısı bekliyorum devamını.

NOT: Toplayamazsan da üzülme önemli olan denemek. Ben de bir TRİKE yapayım diye çıkmıştım yola para bitince kaldı. Yaza bitirebilirsem senle yol yapmayı çok isterim.

SAYGILAR
    Canım kardeşim inan yorumunu zevkle okudum sana çok tşk ediyorum o yapaman falan diyenlere kulağım tıkalı bundan önce bir tane yapıp başardım adı EFSANE deemkki size görmek nasip olmamış şimdi gör o zaman

achilesos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    güzeli fena hırpalamışlar

Motosikleti
    jawa 1967
    kolay gelsin , bende jawamı toparlıyorum ama bitirdiğim zaman bi bmw de alsam fena olmaz, bizi kıskandırıyorsun abi.
    her gelişmeyi burayada aktarırsan eğer onları toparlayıp bi klasörde saklıcam ilerde kesin lazım olur
    bu motorun maliyeti jawadan daha fazla olur sanırım ama ne kadar eski o kadar zevk
    Özgür İşler
    sevgi , çiçek , böcek ...:rendeer:

Biraz uğraştıracak gibiAllah sabır versin, bana kalsa bunun tüm işe yarayan parçalarını elden geçirip ihtiyacı olanlara satarım.

halitcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 2006
    son halini bekleriz

Motosikleti
    1965 JAWA
    Alıntı ozgur_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kolay gelsin , bende jawamı toparlıyorum ama bitirdiğim zaman bi bmw de alsam fena olmaz, bizi kıskandırıyorsun abi.
    her gelişmeyi burayada aktarırsan eğer onları toparlayıp bi klasörde saklıcam ilerde kesin lazım olur
    bu motorun maliyeti jawadan daha fazla olur sanırım ama ne kadar eski o kadar zevk
    Koyunu gğden kurtu görürmüş biz bunu bilerek yola çıktık Kıskanma kardeşim elimizzden gelen yardımı sanada yaparız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Gerçekten kendi imkanlarinla elinden ne geliyorsa onu yapmaya çalis eminim çok güzel birsey ortaya çikacak , evet biliyorum motor çok yasli ve seni hayel kirikligina bazen ugratacak ama hiç yilmadan devam et basaracagim için basladim diyerek durmayacaksin.

Elinde olan motor yenilerine 100 basar bir kere o bir klassik model degeri biçilmezdir ne yap et bitir Basarilar dilerim..!!!

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    İşte Kalitenin Adı BMW...

Şaftlı Motorlara Bayılıyorum,
    Toplandıktan Sonra Fotolarını Beklıyoruz.
    Kolay Gelsin...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Şimdiden hayırlı olsun. Son hali gerçekten olay yaratacak sanıyorum

Siz bunları kendiniz mi topluyorsunuz, yoksa tamircilere, ustalara vs. mi? Teknik olarak bilginiz var mı acaba?

Motosikleti
    1965 JAWA
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz uğraştıracak gibiAllah sabır versin, bana kalsa bunun tüm işe yarayan parçalarını elden geçirip ihtiyacı olanlara satarım.
    Bende öyle satacak birilerini arıyorum çünki bana parça lazım olacaktır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:35 ----------

Alıntı kocc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten kendi imkanlarinla elinden ne geliyorsa onu yapmaya çalis eminim çok güzel birsey ortaya çikacak , evet biliyorum motor çok yasli ve seni hayel kirikligina bazen ugratacak ama hiç yilmadan devam et basaracagim için basladim diyerek durmayacaksin.

Elinde olan motor yenilerine 100 basar bir kere o bir klassik model degeri biçilmezdir ne yap et bitir Basarilar dilerim..!!!

Değerli kardeşim yorumun bana dahada azim verdi inşl etap etap gelişmeleri resimleyip sizinle paylaşacağım

Ben inanıyorum ortaya harika bir eser çıkacak.

Motosikleti
    1965 JAWA
    Alıntı tuyra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı olsun. Son hali gerçekten olay yaratacak sanıyorum

Siz bunları kendiniz mi topluyorsunuz, yoksa tamircilere, ustalara vs. mi? Teknik olarak bilginiz var mı acaba?
    Teknik olarak Veysel ustam var ben boya ve montaj konusunda o motor konusunda çalışacak Sağolsun bir çok arkadaşımız şimdiden tel açıp ,mesaj yazıp üzerimize düşen neyse yardımcı oluruz dediler buda bizi çok mutlu etti

borabuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 700
    Şu sözü çok severim hayattada her zaman yanımda olmuştur, Cüret eden kazanır, kesinlikle bu motor ayağa kalkar azimle ve sabırla şimdiden bitmiş halini bekliyoruz kolay gelsin şimdiden..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler