Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motor bloğunu boyamak.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı frustrated adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam
    benim de bir f650 im var motor bloğunda yer yer pas lekeleri mevcut ben de boya düşünüyorum..siz f650 nizi ne renge boyadınız? fotoğrafı varsa koyabilir misiniz? bir de bu işi istanbulda yapan bir atelye vs biliyor musunuz?
    teşekkürler
    mat siyaha boyadık. Açıkcası herhangi bir yer bilmiyorum biz kendimiz yaptık.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    mıslarla muslarla konusan yazan coook ama denemeyenler sallamasa 6 aydır aynalarım bıle boyalı hıcbısey olmadı sogumayı boyamı engellıcek mantıklı olalım artı boyanmıyan hıcbısey yok gel bana senı bıle boyarım
    nemesis-83 bunu beğendi.

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    full mat siyah...
    çok havalı olmuş,eline ve emeğine sağlık...

artık benzer konularda,senin motor ÖRNEK teşkil eder...

nasıl yaptığınızıda detaylı bir şekilde paylaşısanız,herkes için verimli olacağını düşünüyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    snrsimsek güzel boyamışssın boyanın markası nedir birde ne şekilde boyadıgnızı anlatırsanız memnun oluruz

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mıslarla muslarla konusan yazan coook ama denemeyenler sallamasa 6 aydır aynalarım bıle boyalı hıcbısey olmadı sogumayı boyamı engellıcek mantıklı olalım artı boyanmıyan hıcbısey yok gel bana senı bıle boyarım

Batmanin motoru bunun yanında yandan yemiş kalır...!!!

Hocam deneyemlerini paylaş da deneyimsizler sallamasın ozaman??

Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin aldığın boya ile bu boya aynımı
    sen benim boyayı ne yapacaksın mach cığım. boya var boya var. alacak kişi araştırıp alsın

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüzüklerin efendisindeki o korkunç atlara benzemiş(:
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

ReBeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 GY Enduro
    arkadaşlar iş yattı. motorun çook borcu çıktı neredeyse 1,5 milyarı buluyor.

buradan duyuru. elinde, tanıdığında 1970-1982 arası izh jupiter(ki tercihimdir) / planet 3 yada buna yakın çift silindir tercihem 350cc 2 zamanlı rus motosikleti (en azından eski sovyet topraklarından çıkma) izh, jawa,cz,minsk... benzeri motosiklet olan ulaşsın.

motosiklet trafikte kullanılacağı için plakası ruhsatı olması, 250 lira fiyatla satılıp 1200 borcu olmaması tercihimdir.

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı ReBeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhbalar. aklımda bir fikir var uzun zamandır yakında resimli anlatırım sorun çıkmazsa. bir motor bloğu nasıl boyanır? siyaha boyamak istiyorum ne tür boyayla? şu egzost boyaları ile iyi sonuç alınır mı? yoksa kompresör ve pistolem var, profesyonelce atılan bir boya türü mü var? (statik toz dışında). meraklılar için bilgilendirme yapayım, aktif kullandığım çan çin çonu boyamayacam.
    Hic deneme terleme yapip pul pul atar...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

ReBeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 GY Enduro
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hic deneme terleme yapip pul pul atar...

bende motoru söker tekrar boyarım. zira üstünde yaşayacağım motor değil. 350cc 2 zamanlı bu benzin fiyatıyla!

Motosikleti
    1973 JAWA
    [QUOTE=ReBeR;1837152]merhbalar. aklımda bir fikir var uzun zamandır yakında resimli anlatırım sorun çıkmazsa. bir motor bloğu nasıl boyanır? siyaha boyamak istiyorum ne tür boyayla? şu egzost boyaları ile iyi sonuç alınır mı? yoksa kompresör ve pistolem var, profesyonelce atılan bir boya türü mü var? (statik toz dışında). meraklılar için bilgilendirme yapayım, aktif kullandığım çan çin çonu boyamayacam.[/QUO

öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım ben motorumun silindirini dış ızgarasını hırdavatcıdan aldığım 690 derece sıprey ile boyadım hiç proglem çıkmadı vede gayet hoş güzüküyor tavsiye ederim 20tl ye almıştım .Birde bu sıpreylerin 800 derece olanlarıda var.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler