Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SM jantı almak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanka bu işle uğraşmak tamamen zevktir. bana çok insan değmez yapma falan dedi ama keyif alıyorum herşey yolunda şuanda dediğim gibi ben 18e 18 yapıcam jantları arka jantım 1.85 18 onu söküp sadece çemberi ön janta geçiricem arkaya birazdaha kalın bi çember arıyodum 2.15 18 bölece sadece 1 tane çember ve tel alarak bunu en ucuza halledicem ama 2.15e 18 jant bulmak neredeyse imkansız türkiyede 70 li 80li yıllardan kalan hondanın yamahanın kros motorlarında var onuda bulmak çok zor bide 36 delik olacak neyse ben bunu türkiyede bulamayacağımı düşünüyodum ki yine biraz paraya kıyıp americadan getirtecektim ebayda 2ci el bulmuştum birkaç tane ama son anda asya 200 gynin ön jantını gördüm sanırım onun tellerini ve çemberini tam olarak benim göbeğe uydurabilirim ben bugün yarın burdaki servisine gidicem ama buraya gelmesi baya uzun sürer sen istanbuldasın bu konuda yardımcı olursan çok daha hızlı sonuç alırız. bide as 200 gy topiğindeki arkadaşlardan yardım alırsak süper olur ben oraya yazmıştım 1.85mi 2.15mi diye ama sora baya araştırdım nette yabancı sitelerde 2.15 dio bakalım jantı bulursam eğer lastikler hazır bu işi 1 ayda halledicem gibi bahara sğper motolarla dlaşırız kanka

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    hahaa kankaa işte bu zevk meselesi millet anlamıyo her türlü yardımcı olmaya çalışırım sonuçta aynı şey için uğraşıyoruz beni ekle msnden bi ihtiyacın olduğunda hemen yardımcı olurum bu arada senden oncede ben o topiğe sormuştum kaçlık diye jantları bide şunun gibi grenaj yaptırdım mı off http://www.mtsports-team.com/images/...3X2X_2_jpg.jpg

hoca grenaja falan ihtiyacın yok bence elinden geliyosa fotosopta dizaynını kendin yap ölçülendir bi matmaada yapışkanlı olarak çıkar süper olur. bide 150likte ters amortisör varmış ya ona amortisör korumada çok yakısır bide acerbis far taktınmı tadından yenmez. kanka o zaman yolun düşerse eğer bi sorarsın asya servisine

Motosikleti
    oke sorcam zaten asya servise ne demem lazım sen tam bi liste yap onu soriyim bide benim kinin grenajlar kötü zaten yenilemem lazım aynısını takmaktansa dediğim gibi bi şekil yapıyım diyorum

sen arka jantına bak hocam seninkinin jantın yanında kaç yazıyo 1.85x18 olması lazım eğer öyleyse 2mizede lazım olanlar

asya as200gy-2 ön jant çemberi ve ön jant telleri eğer adamların elinde varsa onada bi bak hocam yanında 2.15x18 yazması lazım

Motosikleti
    Fazer
    bu işle bende biraz uraşdım en mantıklısı arka jant 18'' di bitane daha çemberi kalın olan 18'' jant buldum (eski mz,java) ve lastik siparişlerimi arka duro hf 296 -130/70/18,ön duro hf 261 90/90/18 olarak verdim ancak işler istediğim gibi olmadı ilk sorun jant kalın olmasına rağmen lastikler janta oturmadı şimdi bu sorunu çözmem için 120/90/18 bir lastik bulmam gerekiyor.Sm düşünene arkadaşlar kesinlikle duro markasının desenlerine bakmalı ama duro markasını satın almak da ayrı bir dert çünkü internet siteleri vs. hiçbirşey çalışmıyor.Eğer duro lastik satan bir yer biliyorsanız bilgi almak isterim çünkü almak istediğim lastik o markada var.

Alıntı ermanay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu işle bende biraz uraşdım en mantıklısı arka jant 18'' di bitane daha çemberi kalın olan 18'' jant buldum (eski mz,java) ve lastik siparişlerimi arka duro hf 296 -130/70/18,ön duro hf 261 90/90/18 olarak verdim ancak işler istediğim gibi olmadı ilk sorun jant kalın olmasına rağmen lastikler janta oturmadı şimdi bu sorunu çözmem için 120/90/18 bir lastik bulmam gerekiyor.Sm düşünene arkadaşlar kesinlikle duro markasının desenlerine bakmalı ama duro markasını satın almak da ayrı bir dert çünkü internet siteleri vs. hiçbirşey çalışmıyor.Eğer duro lastik satan bir yer biliyorsanız bilgi almak isterim çünkü almak istediğim lastik o markada var.
    hocam sen arka jantın üzerinde yazan genisliği söylersen yardımcı oluruz ayrıca bi çok markada bulursun o genişliği yalnız pahalı olabilir ama lastik önemli bi konu ben jant işini ayarladıktan sora michelin takmayı düşünüyorum. birde yanakları dar diye olmadı sanırım lastik çünkü 130-80-18 takanlar var

Motosikleti
    dostum benim de aynen bole 1.85x18 demekki sana olan banada olcak demektir

ben 5-6 saattir ilgilenemedim bi gelişme varmı

Motosikleti

hocam en yakın 2 seçenek hyosung rt125 karion ön jant la asya as200 ön jant hyosung kanuniye geçti kanuniden sormak lazım onuda bu iş olacak gibi geliyo bana hadi hayırlısı

Motosikleti
    hmm bak karion da olur izinli günümde bi soriyim ne kadar diye fiyatını peki genişlik ne kadar onlardaki ön jantta

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:18 ----------

obaa kaptan karionun on jant tam istediğimiz ölcüde bak bu çok iyi oldu 18 lik 130 80 lastik de oluyo acaba gödek uyarmı direk takılırmı

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sormadan edemicem. bu SM SüperMoto demek mi?
    cahilliğimi bağışlayın olur mu?
    sende kendine cahil dersen artik bende okuma yazma hic bilmiyom
    SM demek elbetteki super model demek
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende kendine cahil dersen artik bende okuma yazma hic bilmiyom
    SM demek elbetteki super model demek
    süpersin abi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:34 ----------

Terapist kanka linkteki motorun cantlarda olabilir http://www.lideroto.com.tr/53.st-k-a...on-off-roa.htm

Motosikleti
    Fazer
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sen arka jantın üzerinde yazan genisliği söylersen yardımcı oluruz ayrıca bi çok markada bulursun o genişliği yalnız pahalı olabilir ama lastik önemli bi konu ben jant işini ayarladıktan sora michelin takmayı düşünüyorum. birde yanakları dar diye olmadı sanırım lastik çünkü 130-80-18 takanlar var
    emin olamakla bereaber jantın genişliği 4.00 olması gerek bide motosikletim yuan xgy 150,orjinal farı hiç hoşuma gitmiyor acerbis kullandım daha önce de onda aydınlatma hiç iyi değil siz far değiştirmeyi düşünüyor musunz ?

Motosikleti
    ermanay sendeki cross motor mu ben bakınca cbr 125 e benziyen bi model çıkıyo

Motosikleti
    Fazer
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ermanay sendeki cross motor mu ben bakınca cbr 125 e benziyen bi model çıkıyo
    evet eksik yazmışım cross

Motosikleti
    ben komple granej kafa jant deiştircem ama terapist şimdilik sadece jant deiştircek diye biliyorum

Motosikleti
    Fazer
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben komple granej kafa jant deiştircem ama terapist şimdilik sadece jant deiştircek diye biliyorum
    işine karışmak gibi olmasın ama bence grenajları boştan yere değiştirme çok masraf edersin bence grenajlarına güzel bi boya ve sticker çalışması yaparsan motor güzel bi bgörünüm kazanır ben öyle yapmayı düşünüyorum...

Motosikleti
    biliyorum da satmıcağım için motoru bari şekli olsun dedim kafamda bi şekil var onu ne kadar olur diye bi ara ustaya sorcam zaten ona göre girişcem o işe ama grenajlar daha 1 ay süresi var jantları bu ay yaptırmaya çalışcam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler