Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bi sorunmu var acaba?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    bugun motoruma 1 saat kadar bindim parkederken gözüme alttaki görüntü ilişti acaba yag felanmı akıtıyo pek bi bilgim yok bu konuda anlayanlar yardımcı olsun lütfen resim altta

http://img200.imageshack.us/i/sdc12218.jpg/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:43 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:20 PM ----------

güncel ..............

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    bence birşey yok öyle bariz yağ göremedim terleme dediğimiz olay o bişey olduğunu sanmam düzenli olarak yağlı gördüğün bölümü sil ve tekrardan yağlanırsa git bir tamirciye ama benim resimden anladığım kadarıyla terleme dediğimiz olay..
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    tesekkurler dedıgın gıbı olabılır söyledıgın gıbı sildim bı dahaki kullanmamda bakıcam öyle asırı bişi yok ama genede sorun varsa bılmek ısterım pimpirikliyim biraz tesekkurler

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Benzeri durum bu yaz başlarında benim motorda oldu. Daha önce böyle birşey olamamıştı. Hemen ustaya gösterdim ve bu sıcaklarda çok geziyorsan, gazlıyorsan normaldir, merak edecek bir şey yok dedi. Sanırım başından savmamıştır ve doğrudur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    bak buda olabilir motoru cok bogdum heralde birde benim devir ayarında sorunolabilir yokuş aşagı ınerken devir kendı kendıne yukselıyo anlamadım gitti sonra motor vites istiyo bende yokus asagı yusuf yusuf durumları tabi vermıyorum vites felan :D neyle ınıyosam onla devam

cevap

bende de aynı sorun oldu sıcaklarda 4 saat bindim terleme yaptı birazda motoru gazlayınca sorun yok bence

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    beyogluna yakın yerlerde oturan apache motorlu kimse yokmu bilgi paylasımı yabardık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler