Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bianchi Hunter 125 yedek parca

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    arkadaşlar bir arkadaşımız bu motorla Bianchi Hunter 125 kaza yapmış far ve göstergeler falan yani önü dağıtmış yedek parca lazım bulunduğumuz yer konya akşehir buralarda bulamıyoruz yardımcı olursanız seviniriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    benzer modellerin parçaları uyum sağlayabiliyor. mesela mondial 151rs'nin bazı parçaları bianchi falcon'a uyabiliyor. çatal, göğüs grenajı vs.de standart zaten

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    Alıntı efgh373 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    That blow by itself probably won't win the match, but it's doubtful that Andrew's balls will fully recover from a shot like that during this fight, which gives Tracy's boobs kim kardashian sex tape another advantage." Harry says."And there's the bell signaling the end of round two. Andrew's balls didn't really do cartoon sex much in round two the round was obviously dominated by Tracy's boobs." Bob says.
    Terbiyesiz..

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    zaten nickinde iş yoktu efgh373 ne demek

ustalar bende kanuni windy 125var kaza yaptım kanuninin parçaları pahalı bana windy nin gösterge saati lazım mümkünse hunter 125 inki uyarmı bi bakarsanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler

faZus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstediğiniz yedek parçaların resimlerini yollarsanız ve 20 gün kadar beklemeyi göze alırsanız sizin için yurtdışından getirtebilirim.

Motosikleti
    Kastino 50
    Hocam kastino parcası bulabılırmısınız:D
    http://www.sahibinden.com/plakali_te...%3Dtr%26sa%3DG mot motor bundan butun kaporta lazım

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    http://www.yuki.com.tr/yedekparca/mo...otosiklet.html

dostum burada solda motorların üzerıne tıkla ve yedek parçaları komple çıkıyor,
    ve gayt ucuz,
    tavsıye ederım,
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

faZus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili Lantas istediğiniz parçalar üretildiği ülkeden pekala Türkiye satış fiyatlarının altında bulunabilir lakin sizin istediğiniz grenajlar boyut olarak çok büyük ve bu durum nakliye masraflarını arttıracağı için pek ekonomik bir tercih olmaz. Ben yurtdışından getirtebilirim derken "sarizeybek35" rumuzlu arkadaşın dediği tarzda (gösterge gibi) boyut ve ağırlık olarak az, Türkiye için fiyatı görece pahalı olan malzemeleri kastetmiştim. Ama yinede fiyat sormamı isterseniz lütfen motorunuzun üretici ismi, modeli gibi detaylı bilgi verin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)