Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

scooter yardım ...acil...

Motovento
    REKLAM ALANI
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    arkadaşlar scooter im 7300 km de şuan sorunu yok fakat ona teşekkür amacıyla bikaç parçasını değiştirmek istiyorum rialli.com dan birsürü parça siparişi vericem sorularım
    (1)değiştirceklerim arasında kayışta var amacım bando falan almaktı fakat burdaki servisler de yok bende rialli den MOTOMASTER marka linkteki kayışı almak istiyorum taiwan malı diyor resimde kullanan varmı ömrü ne kadardır ?
    birde kayışın numarasını bilmiyorum 150cc scooter diyor bu numara mı bizim 151 rs ler
    http://www.rialli.com/urunler/cin-gr...150cc-scooter/
    (2)direksiyon sağa sola çekiyor aşırı rahatsız sürüşü var direksiyon bilyeleri dağılmış tamirciye gösterdim çok tehlikeli hemen değişmeli dedi 80 tl de istedi
    takılmaya başladı direksiyon .baktım fiyatına 20 tl bişey 8o den düşersek 60 tl işçilik abartı geldi sizce kendim takabilirmiyim FURS TAKIMI diye geçiyor
    Yardım eden herkese şimdiden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    CBR600F
    yardım edecek yokmu ya acil 151 rs nin kayış numarası lazım ...

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O bilyaları değiştirmek için
    Ön göğüsü direksiyonu v.s. söküyosun
    Çok alangirli bi iş ben olsam iyi para gelmeyecekse uğraşmam şahsen..
    Kayışa gelince numarasını bilmiyorum ama istersen riallinin msn adresini verebilirim birebir muhattap olursun adamlarla

info@rialli.com
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O bilyaları değiştirmek için
    Ön göğüsü direksiyonu v.s. söküyosun
    Çok alangirli bi iş ben olsam iyi para gelmeyecekse uğraşmam şahsen..
    Kayışa gelince numarasını bilmiyorum ama istersen riallinin msn adresini verebilirim birebir muhattap olursun adamlarla

info@rialli.com
    sonunda cvp yazan allah razı olsun extrema valahi elim yatkın fakat sökmek için özel alet edevat istemezse yaparım gibime geliyor çok fazla işçilik istiyolar ben ona bozuluyorum neyse parçayı sipariş edeyim bide öyle gidicem servise bu arada kayışın numarasını buldum lazım olabilir belki başka arkadaşlara
    835-20-30 151 rs kayış numarası
    teşekkürler...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    60 tl işçilik fahiş..
    eğer bunu yapan mondial yetkili servisi ise şikayet edin uğur mondial genel merkeze..emin olun ilgileniyorlar..

Motosikleti
    mondial 151 rs
    rialli güzel bir firma ırmak pazarı bizzat gidip ben ürünü oradan alıyorum mağaza hatay kırıkhan otosanayi sitesinde süper bi yer bazen kutulu ürünlerde sorun cıkıyor onuda kargoyla birlikte geldiğinde geri gönderirsen değiştiriyorlar...

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı storm150_mmk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rialli güzel bir firma ırmak pazarı bizzat gidip ben ürünü oradan alıyorum mağaza hatay kırıkhan otosanayi sitesinde süper bi yer bazen kutulu ürünlerde sorun cıkıyor onuda kargoyla birlikte geldiğinde geri gönderirsen değiştiriyorlar...
    inşallah öyledir dostum 80 küsür tl lik siparişimi bugün verdim bakalım umarım kargo geldiğinde evde olurumda kontrol edebilirim...

bu arada direksiyonum kitlendi nolcak bilmem

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    kardeş dayımda da 125 cc scooter var ve senin sorunun aynısı sen motoru halledersen banada haber verbenimde elim yaktın ama olur mu olmaz mı diye düşünüyorum halledersen haber bekliyorum

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş dayımda da 125 cc scooter var ve senin sorunun aynısı sen motoru halledersen banada haber verbenimde elim yaktın ama olur mu olmaz mı diye düşünüyorum halledersen haber bekliyorum
    tamam dostum yaparsam kendim mutlaka yayınlarım burda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler