Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Debriyajın tepmesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 KH
    Alıntı ceyhun__22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz olur mu ya debriyaj Giderken vites değiştiriyorsun bisiklet mi bu debriyajsız değişsin.Çatırtıdan ortalık kopar olmasa .6 000 7 000 devirle dönen parçalar birbirine bitişip ayrılıyor sence bir cart sesi bile olmaması mantıklı mı debriyajsız?

Osmaniyelinin dediği gibi ayağını az basıp saldığında onu kalkar .El debriyajı kadar hassas olmasa da alışana hassas bir debriyaj var bunlarda. Hatta balata bitince 1-2 atarken devirden saçma bir ses oluştuğu için cok belli ediyor tıpkı diğer motorlar gibi.
    Haklısın Ceyhun. Elbette, olmadan olmaz. Biraz nükte olsun şeklinde yazdım.

Tüm dostların tekeri düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PANDERMOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MARAUDER 800
    Arkadaşlar;

Belli ki excalibur90 nickli kardeşimiz motor konusunda yeni veya yeni olmasa bile siz abilerinin tecrübesine güveniyor ve samimiyetinize sığınarak derdini sizlerle paylaşıyor ilk önce. Kardeşimizi tüm forumun önünde küçük düşürmektense yardımcı olmanız, yardımcı olacak bilgiye sahip değilseniz de sessiz kalmanız daha güzel olmaz mı ?

Saygılarımla
    Özgür
    CHOPPER "V" OLMALI

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ilk önce cupta debriyaj olmaz diyen bilgisi bu konuda yarım arkadaşları kınıyorumcuplarda debriyaj vardır ama elden değil ayak mekanizmasından ayırmalıdır sağ kapakta genelde debriyaj ayar somunu vardır buradan kavrama ayarı yapılır ..

Alıntı PANDERMOS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar;

Belli ki excalibur90 nickli kardeşimiz motor konusunda yeni veya yeni olmasa bile siz abilerinin tecrübesine güveniyor ve samimiyetinize sığınarak derdini sizlerle paylaşıyor ilk önce. Kardeşimizi tüm forumun önünde küçük düşürmektense yardımcı olmanız, yardımcı olacak bilgiye sahip değilseniz de sessiz kalmanız daha güzel olmaz mı ?

Saygılarımla
    Özgür
    ben de sana bir tavsiye vereyim o zaman farklı düşüneceksin
    excalibur arkadaşımızın profilinden açtığı konu başlıklarına bak bir de mesajlarını oku ve bir daha yaz düşünlerini

küçük düşürme yok iğneleme var. kendisi rahatsız olmuyor zaten iğneledim daha önce alınacağını düşünsem yada bana kötü şeyler diyeceğini düşünsem excaliburun yazmam

sadece anlatıyorum yanlış anlama

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    excalibur arkadaşımızın profilinden açtığı konu başlıklarına bak bir de mesajlarını oku ve bir daha yaz düşünlerini

küçük düşürme yok iğneleme var. kendisi rahatsız olmuyor zaten iğneledim daha önce alınacağını düşünsem yada bana kötü şeyler diyeceğini düşünsem excaliburun yazmam

sadece anlatıyorum yanlış anlama
    Katılıyorum

Motosikleti
    MARAUDER 800
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke o kadar vaktim olsa sevgili Osmaniyeli kardeşim
    Fikrim/bilgim yoksa susup dinlemeyi tercih ederim.

Saygılar
    Özgür
    CHOPPER "V" OLMALI

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı PANDERMOS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke o kadar vaktim olsa sevgili Osmaniyeli kardeşim
    Fikrim/bilgim yoksa susup dinlemeyi tercih ederim.

Saygılar
    Özgür
    Pandermos bende seni kınıyorum, Siteyi düzenli takip eder, iş yerimde çalışırken dahi molalarda yorumları okurum. excalibur90 'ın yazdığı mesajlara gir bak , fikir edin sonra bu üstde yazdıklarını yaz diyeceğim, aman yanlış anlama. Bu forumda isimlerini bilmesemde pekçok üyeyi, yazdıklarını, sorunlarını, motorlarını dahi bilirim. Dolayısıyla takip ediyorum, birşeyler biliyorum (motor bilgisinden bahsetmiyorum), excalibur90' ın açtığı ve "benim başıma bukadar sorun gelseydi kesin bu motoru atardım" diyeceğin konular var. osmaniyeli ve ergün1968 adlı arkadaşlarım ve bende bu konudaya dikkat çekmek istedik.

Saygılar.

Motosikleti
    MARAUDER 800
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pandermos bende seni kınıyorum, Siteyi düzenli takip eder, iş yerimde çalışırken dahi molalarda yorumları okurum. excalibur90 'ın yazdığı mesajlara gir bak , fikir edin sonra bu üstde yazdıklarını yaz diyeceğim, aman yanlış anlama. Bu forumda isimlerini bilmesemde pekçok üyeyi, yazdıklarını, sorunlarını, motorlarını dahi bilirim. Dolayısıyla takip ediyorum, birşeyler biliyorum (motor bilgisinden bahsetmiyorum), excalibur90' ın açtığı ve "benim başıma bukadar sorun gelseydi kesin bu motoru atardım" diyeceğin konular var. osmaniyeli ve ergün1968 adlı arkadaşlarım ve bende bu konudaya dikkat çekmek istedik.

Saygılar.

Saygılar Whitehair.
    CHOPPER "V" OLMALI

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler