Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Devir Saati Sorun Çözümü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar 150cc motor kulanıyorum ama devir saatim çalışmıyor bunun sebebi nedir nasıl bi yöntem ile tamir ede bilirim kendim uğraşsam becere bilirmiyim ?
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arıza devır saatınde olmayabılır. Ona baglı olan kablolar var motor uzeınden bilgileri alıyor orada da arıza olabılır. Bence sen ugrasma ugrasırsan harıka becerebılırsın.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    devir saatin elektronik mi yoksa tel ilemi çalışmakta? Tel ile çalışıyorsa teli kopmuş olabilir. elektronik tipse bağlantı kablolarını kontrol etmelisin.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    kendim uğraşma istiyorum ama devir saatini kablolarıyla ilgili yada nerden güç aldığıyla ilgili bi bilgim yok onun için bi şema yada daha önce uğraşan warsa biraz yardımcı olursa minettar olurum
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devir saatin elektronik mi yoksa tel ilemi çalışmakta? Tel ile çalışıyorsa teli kopmuş olabilir. elektronik tipse bağlantı kablolarını kontrol etmelisin.
    Telle calışan devir saati olmaz ki
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km saatinin teliyle aynı şekil çalışan devir saati var kardeşim 125 lik vitesli motorlar özellikle asya125 kanuni breton 125 vs gibi bunların devir saatleri telli
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km saatinin teliyle aynı şekil çalışan devir saati var kardeşim 125 lik vitesli motorlar özellikle asya125 kanuni breton 125 vs gibi bunların devir saatleri telli
    Eski Mz lerde devir teli var birçok 125 lik çin işi motorlarda da devir tellidir. ki genelde koparlar. Devir saati illede ateşleme sayısını ölçerek çalışacak diye bir kural yoktur.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    bence ustana götür sorununu çözsün

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)