Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ön amortisör yağ sızdırması.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    arkadaşlar bu gibi kobular forumda baya bir var araştırdım ama çok çok ufak bir kılcal çizikten dolayı dünyanın parasını vermekte baya şüpheiyim öncelikle sorunumu anlatayım sol amortisörun parlak olan yerinde (Adı nedir bilmiyorum affola) çok çok ufak hala tırnağımla bile inanılmaz zor anladığım şekilde çizilmiş ve inceden terleme yapıyor şimdi skıntım ktm duke 125 kullanıyorum ve sünspansiyon takımı 1 milyardan aşağı değil bu kadar takmamın sebebide fren kaliperinin olduğı kısım yağ sızdırıyor daha doğrusu terleme yapıyor ve frene sıçrarsa belki durum fena olabilir sonuç olara bunu amortisör takımı değiştirmeden çözme gibi bir imkanım varmıdırşimdiden teşekkürler yardımlarınız için.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keçeden kaçırmıyor eminsiniz değil mi?
    www.motorumla.net

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    çok çok güvendiğim bi motorcu abim parlak borudan dedi ama kuruntu işte o kadar ufak tırnakla bile inanılmaz odaklanarak algılanan çizikten dünyanın parasını veresim pek yok
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

waffenSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 390
    dostum sıkma canını senın sorunun amortisör keçesinin patlak olması 100 tl ver yaptır o kucuk ciziklerden bişi olmaz ayrıca terleme yapması mümkün değil..
    hak etmeyene merhamet kendine yapacağın en büyük ihanettir.!

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    çok sert bir çukura düştün mü? eğer düştüysen amortisör keçesini patlatmışsındır. arkadaşların dediği gibi 100-150 tl gibi bi rakama değiştirebilirsin. amortisör borusuna çizik oluşturacak bir darbe ancak kaza sonrası olur, öyle yumuşak bir malzeme değildir.

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    On kaldirip kontrolsuz bi sekilde laaak diye yere inmekte ayni sikintiyi yaratir.

Su yag kaciran yerin fotosunu bi at bakalim tam neresi bi gorelim.
    We are many...

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Motoru hiç önden ön lastikten bir yere vurdunmu sol önden veya normal vurdunmu?
    Aprilia RS 250 GP Nº1

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Onden vurma gibi bir durum olmadi ama kaza yapmamak icin motor biraz yuksek bi kaldirimdan cikti suanda da zaten bugun okadar kullandim sasirtici sekilde sizdirma yok Allah halime acidi herhalde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)