Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

OTOCODE Alarm şifresini

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    VFR1200X
    Arkadaşlar 3 ay önce bir Silwerwing 600 aldım OTOCODE alarm vardı ama kumandası yoktu. Kilitli torpidonun dibinde bugun kumandasını buldum çok sevindim pili bitik olduğundan gidip pil taktırdım.. Hayatımda daha önce kod numarası girilen bir alarm görmediğimden gittiğim yerde pili taktırır taktırmaz kilitledim cayk cuyk diye herhangi bir ses çıkmadı sevindim çünki uyuz oluom öle seslere bende neysee.. sonra işimi halldeip motora bindim çalısmadı tabi. alarm aklıma geldi.. kumandayı elime alıp baktım 1-2-3-4 tuşlarını görünce beynimden vurulmusa döndüm.. Hemen ilk aklıma gelen seyi yaptım tabi.. aküyü söküp taktım ama nafile.. kendi hafıza pili varmıs.. Pendikteki Güngör motor Honda servisinden eski sahibinin telefonunu aldım ama ulasamadım adamın telefonu kapanmıs.. Bir sekilde bu şifreyi resetleyen yada değiştiren birsey olmalı motoru komple söküp alarmı devre dısı bırakmak istemiyorum.. bilgisi olan biri varsa lütfen yazsın şimdiden çok deşekkür ediyorum..

Hayatın dengesinin
    değerini bilen
    herkeze..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    o alarmı sm alarm şirketi getirtiyor ararsanız onları söylerler onun bir resetleme sistemi vardı hatırlıyorum kontağı çevirince falan yada alarm kutusunun olduğu yerde bir resetleme düğmesi vardır ama siz smalarm şirketini arayıp öğrenin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler