Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Vl 1500 Chopper için eksoz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Merhaba arkadaşlar.

Ben de Suzuki Vl 1500 chopper model bir motorum var. Lakin eksozları sessiz eksozdur. Ben ise yeni bir eksoz taktırarak, biraz gürlemesini arzu etmekteyim. Lakin Gerek internette gerekse sitelerde bir türlü uygun Eksozu bulamadım . Bu konuda bilgisi olan arkadaş yada Suzuki Vl 1500 sahibi olan varsa lütfen benimle paylaşsın. Şimdi den teşekkür ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    kardeş suzuki bayilerini araştır yutdışından getirtirler yalnız baya pahalıya gelir söylim 1.500 cc makinenin egsozu kaliteli olmalı yada kendin sağlam bir usta bulup yaptıracaksın birde cobra egsoz sitesine bak mototalden veya amerika sitesinden

plur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vl 1500 Benimde gözüm var o motorda. Benim makinayı satarsan edineceğim bir tane... Vl 1500 için egzosu Highway Hawk üretiyor. İstanbul Özen Motorda var. Fakat fiyatları biraz pahalı. Netten özen motor diye araştırıp irtibata geçebilirsin. Onun dışında kendin yaptırabilirsin. Bu işi istanbulda yapacak çok yer var ama Uşakta piyasa nedir bilmiyorum. Başka bir alternatif arkadaşımın yaptığı gibi egzostu boşalttırabilirsin. Ama söyliyim motor çalışırken yanında iki kişi muhabbet edemiyor. Sesten duyulmuyor çünkü
    ONUR SUAL... SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ KARDEŞİM!!!

"ONUR"umuzu KAYBETMEYELİM..

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    wala bursada olsaydın kaynakçı yaşar usta var ona yönlendirirdimbenim eski dragstarımın egzostlarını yaptırmıştım wala carrefourun kapalı otoparkında harkez bu ne diye bakıyorduşimdi kanuni seyhan aldım dragstarımla geçen yaz kaza yaptıktan sonra şimdi bunun egzostları yaptırcam..
    [B][COLOR="Green"]SEDAT ŞENTÜRK[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]16 BYL 02[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]A RH +[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)