Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

böyle bi motoru nası şu şekle sokarım

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorkolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1 2005 1998 africa twin
    merhabalar bu motorsiklet galiba jin lun söylediklerini yapılabilir tabi mesela
    2. resimdeki egzostun shadow 750 nin egzostuna bensiziyor yada ona uygun bir egzost tuzlada yaptırılabilir. Belkide orjinal jinlunda 2 cıkış var birisini iptal edersin ön takım da custum yapılabilir ama bunları yaparken ya japon parçaları kullanman gerekekebilir buda sana cok pahalıya mal olur bence çok fazla gereği yok derim ama sen bilirsin yinede yaptırmak istersen sana yardımcı olurum bu arada o yan kapaklar plastik iki telli de plastiği de crom nikel kaplıyorlar istediğin her şeyi kaplatabilirsin ama hep özel iş olduğu için maliyeti yüksek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TrueWolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorla Gezinti Uzun-Kısa
    ön tarafı 10 cm kadar yükseltebilirsin. Acıbadem yıldız bakkalda spotmoto emre bey var . Dış modifiye konusunda inanılmaz ilgili ve güzel fikirler sunuyo.Her markanın parçaları konusundada ister bulur ister yönlendirir. Güven tavsiye etti dersen hesaplıda yapar ;)
    :pr: TrueWolf :pr:

heat clif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet,futbol,mzik
    dostum motor zaten on numara.şekildesen en iyisinden.bence fazla yüklenme sonra tipi kaymasın

karbonat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    )) valla ben şansımı mümkün mertebe zorliyim dedim... bilgiler için herkese minnettarım... ama regal raptorun 2006modeli aynen benim yaptırmak istediğim gibi... çok sevinçliyim o açıdan sadece 500ytl fiyat farkı vererek istediğim ön çatal gidon midon ne var ne yok hepsi istediğim gibi olmuş 2006modelinde... tek sorun egzoz... onu da artık kaça patlicak bilmiyorum bi de nerde yapılabiliceğini çok tuzluya olmadan iyi bi şekilde nerde yaptırabilirim.. şubatta alıcam motoru ya da belki yamaha virago alırım:D

Motosikleti
    Regal Raptor
    dostum çatalı uzatmayı bende istiyorum ama riskten korktuğum için erteledim ama egzostu bu hafta sonu değiştiricem 400 tl ye paslanmaz çelikbir egzost yaptırıyorum 80 mm capında iki tane simettik üst üste ve 45 derece açıyla (dikine ) arkadan öne doğru çapraz kesilmiş olacak sık duracak diye düşünüyorum sesten şüpem yok harika bir mlodi olacak yaptırmak isteyen olursa benimki bitince sölerim nasıl olduğunu yapan yeri felan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    konu bayaa bir hortlamış...

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu bayaa bir hortlamış...
    hemide 5 yıll =D

banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    hocam tarihe bakmadak yazmak çok riskli oluyormuş yahuuu
    2000 TL verip kask alsan ne olacak, motor kullanırken kafana takmadıktan sonra hiçbir değeri yok.
    Kask sadece kafanda değerlidir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler