Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardıma ihtiyacım var.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Batis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XTz 660 ZA - Kuba RX9
    Merhaba , satılık ilanını gördüğüm bir motosiklet hakkında bilgili arkadaşların fikrini almak istiyorum.

İlan aşağıda ;

http://www.sahibinden.com/triumph_19...XQQdisplayitem

Motoru ölü müdür acaba?Parçası bulunr mu?Bu tip klasik motosikletlerden anlayan biri var mı aranızda?Veya ilgilenen usta tanıyor musunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Motor elbette tamir edilebilir ve yürür. Yalnız çok para harcamanız gerekir. Gene de klasik bir model motor almak istiyorum diyorsanız BMW leri tercih edin. Piyasa da parçası daha boldur ve çalışan düzgün motorların sayısı daha fazladır. Şahsen bu motora verecek önemsemediğiniz paranız varsa alın.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Eğer motor aksamı düzgünse elektronik ateşlemeye cevirirsin cok güzel çalısır
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    BMW F800S
    Makine arkadaşımızında dediği gibi klasik motor olarak BMW yi tavsiye edebilirim. Şahsen BMW de çalıştım. 500 000 km de bakıma gelen motorlar gördüm ama sana tavsiyem git kawasaki EN500 al çok güzel bir motordur. Piyasa fiyatı 5000 tl den başlıyor diye biliyorum.
    Yaşamadan bilemezsin......

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Üzerinde çok oynanmış orjinalliği gitmiş...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    uğraşırsın
    amaç uğraşmaksa alınır
    binmekse
    şaftlı bmwleri düşün
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Batis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XTz 660 ZA - Kuba RX9
    Niyetim mutlaka adam gibi şasiye sahip , 250 CC üstü , uygun fiyatlı bir motosiklet bulup Bobber 'a çevirmek.Bu makinayı Bobber yapmak için düşünüyordum açıkçası ama 57 yaşında bir motosikletle uğraşma fikri pek de mantıklı gelmiyor şimdi.BMW tavsiye eden arkadaşlara katılıyorum , parça sıkıntısı yok , ama benim işime yaramaz gibi görünüyor.Neyse , hepinize cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    arkadaşlarda yazmış zaten aslında tabiki ugraştırır ama bence cokta keyifli olur yani ,,zaten o makine yürüdügü an aranızda duygusalbi bag olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)