Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kesik egzost muayenede sorun olur mu!?!?

Motovento
    REKLAM ALANI
    siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Aslında değiştirmek istemiyorum.Ancak oturduğum sitede sabahları rahatsız olacak millet diye tırsıyorum. Yoksa trafikte hele hele E-5 te gidiyorsanız açık egzst kesinlikle şart.Başka türlü adam yerine konupta kendimizi gösteremiyoruz maalesef. kornayı bile iplemiyolar ancak groooaaaar diye bi ses duyunca çil yavrusuna dönüyolar
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı siyahus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında değiştirmek istemiyorum.Ancak oturduğum sitede sabahları rahatsız olacak millet diye tırsıyorum. Yoksa trafikte hele hele E-5 te gidiyorsanız açık egzst kesinlikle şart.Başka türlü adam yerine konupta kendimizi gösteremiyoruz maalesef. kornayı bile iplemiyolar ancak groooaaaar diye bi ses duyunca çil yavrusuna dönüyolar
    Düşük devirde-kalkışlarda performans da zayılamıştır.Bence en yakın sürede orjnale çevir makineni. 1.4 lt Clio'ya taktırdım uzun yolda özellikle bayırlarda kafayı yiyeceğim, orjinali takmak lazım

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    niye ya illa egzost mu lazım yanlışsın bence şöyle güzel bağıran bir korna tak bakalım nası kaçıyo millet (havalı korna)
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye ya illa egzost mu lazım yanlışsın bence şöyle güzel bağıran bir korna tak bakalım nası kaçıyo millet (havalı korna)
    minibuscu kornalarından olan fofınkk dıe ses cıkartan havalılardan cok ıstemıstım ama aku kaldırmadı bide ole ufak bısede deılmıs nereye sıgdırcam bulamadım scooterda gecen yaz ama sesine hastayım fo fınkkk

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    muayeneye gittiğimde özellikle egsoz olayını sordum.

kesilmiş ve içi boşaltılmış egsozlar kesinlikle geçemiyor dendi.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    250 cc motorun egsozunu boşaltsan ne ses alacaksın allahını seviyorsan sırf kafa ağrısı yapar olcak en az 500 cc tmm istedıgın sekle sok cunku ses egsozdan degıl motordan gelecek
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    muayenen onaylanmayacaktır.
    gerçi muayene için taktırıp muayeneyi aldıktan sonra geri teslim edebilirsin.. çözüm bol sonuçta.. polisler de bu aralar ilgilenmiyor. ama yarın bir gün onlara da şuna bak derler.. olay biter..

Motosikleti
    yamaha wildstar 1600
    Alıntı StoneOfDeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    minibuscu kornalarından olan fofınkk dıe ses cıkartan havalılardan cok ıstemıstım ama aku kaldırmadı bide ole ufak bısede deılmıs nereye sıgdırcam bulamadım scooterda gecen yaz ama sesine hastayım fo fınkkk
    sitebel'in motosikletler için ürettiği küçük havalı kornalar var.araba aksesuarcılarında satılıyor.keeway superlight'a bile takan arkadaş var.çoğu akü kaldırıyor sanırım.sesi de çok kuvvetli...tipi ve boyutu hakkında linkteki resimden fikir edinebilirsiniz

http://img.photobucket.com/albums/v1...44-500x600.jpg

buarada egzos konusundada vance&hines derim.650-750 lik makinalardan bile 1800 lük makina sesi çıkarıyor.içimin yağları eridi her duyduğumda.taktım kafaya egzos boşaltmadan çok farklı.içinde inanılmaz bi sistem var.muayeneden geçmek için sesi düşürme adına bitakım aparatlar olabilir,yada orjinal egzos ödünç alacağız.polis çevirirse de çorbacıya götürüceğiz,olmadı paşa paşa ödeyeceğiz cezamızı.tabigümrükten geçmiş devlete vergisi ödenerek alınmış bi üründen ceza yemek hala anlayabildiğim bir durum değil.bu arada vance&hines'ı türkiye'ye kim getirir yada nerelerde bulup görebilirim bilen varsa bilgilendirirse sevinirim

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Ben arabayı en muayneye götürdüğümde egzozun boğazının oraya ince sac koydurdum geçici bir süre sesi kesmek için sizde öyle yapa bilirsiniz,ama muayneyi yaptırdıktan sonra hemen çıkartın nedeni öyle çok kullanırsanız egzoz contasını yakarsınız
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    Mondial 110 KF
    Vizeden geçemezsin Oynama motoru

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler