Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Popcorn 90 da performans nasıl arttırılır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    oski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Popcorn 90 kullanıcısıyım. Performans arttırmak için neler yapabilirim? Eksoz, hava filtresi v.b. uygulamalar hakkında bilgi verirseniz sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    bence o motorla hiç oynama derim. bi arkadasımda war motoru bi kere kurcalattı simdi her hafta servise gidiyo. bence 90 lık scooter da yapabilecegin performans artırımı pek werimli olmaz. bırak orjinalinde kalsın

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motoru satip yerine burgman alirsin performans artar

only_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Porcornun 90 lık motorunu sökersin yerine bir gilera runner motoru takarsın performansın gözle görülür derecede artar.

Kal sağlıcakla.

shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    motoru satip yerine burgman alirsin performans artar

Alıntı only_rider adlı üyeden alıntı
    Porcornun 90 lık motorunu sökersin yerine bir gilera runner motoru takarsın performansın gözle görülür derecede artar.

Kal sağlıcakla.
    kafa bulmayın arkadasınızla kulaklarınızı cekerim sizin
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

Motosikleti
    ramzey 125 cc scooter
    aslında pekte performans artışına ihtiyaç duymayan bit motor bende 2004 modeli vardı ilk çıktığında almıştım ibre 100 km ben 90 km yi rahat görüyordum ayrıca uzun yolda 100 kmye çıkıyordu. zaten daha fazlası o motor için çok tehlikeli serilik olrak benim şimdiki ramzeyden daha seri idi şehir içinde 125 dört zmanlılardan daha iyi kalkışı vardı. 1-2 beygir kazancağım diye harcadığın parayla motora benzin doldur gez daha faydası olur hiç bir değşiklik yapma bu halide güzel motorun.

5 kmh fazla yapacağım diye gidip motorun orjinalini bozmaya tamirciye parçacıya haybeye öpülmeye değmez.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    aythakan, arkadas hakli aslinda bende 125 mt var bende düsündüm ama simdi vazgeçtim deymez harcayacagin paraya yazik olur
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

Slymn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan==>CBF 250==>CBF500
    Bende de bi titan var satıcaktıkta twister alıcaktım ama olmadı...Ben de dedim hiç olmazsa oyuncak gibi kullanıyım.Nede olsa yaşım 17 Daha çocuk sayılırım.Walla bu perşembe gidicem tamirciye bakıcam artık 100,150 ye kadar harcamayı planlıyorum.Geçen gün ziniciri falan değiştirdim onun bile ufakta bi artısı oldu gibi geldi bana.Ama ben bu hafta dişlilere bişeyler yapmayı düşünüyorum...

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oski performans hava filtreleri var motoruna yapacağın en büyük değişiklik o olsun bence orjinali ile oynama şu linkte bir kaçtane var belki yardımı olur
    http://www.gittigidiyor.com/main/sea...ch_type=detail

Slymn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan==>CBF 250==>CBF500
    Arabaların sıfır fiyatları 50ytl civarı(k&n) motordada aynı fiyat mı geçerlidir acep?

Motosikleti
    kanuni popcorn
    bendede var popcorn performansı boşver yeter zaten yetmiosa 250lik bi ybr al

Alıntı kayabey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında pekte performans artışına ihtiyaç duymayan bit motor bende 2004 modeli vardı ilk çıktığında almıştım ibre 100 km ben 90 km yi rahat görüyordum ayrıca uzun yolda 100 kmye çıkıyordu. zaten daha fazlası o motor için çok tehlikeli serilik olrak benim şimdiki ramzeyden daha seri idi şehir içinde 125 dört zmanlılardan daha iyi kalkışı vardı. 1-2 beygir kazancağım diye harcadığın parayla motora benzin doldur gez daha faydası olur hiç bir değşiklik yapma bu halide güzel motorun.
    Kesinlikle katılıyorum zaten motor bekleneni fazlasıyla veriyor zorlayıp motora zarar vermeye ne gerek var.

Motosikleti
    kanuni popcorn
    popcornun orjinaline dokunma taş gibi makinayı bozarsın bi daha çöpe atarsın
    KONTROLSÜZ GÜÇ,GÜÇ DEĞİLDİR-
    BİNDİM KAWASAKİ ZZR1400'ÜN ÜSTÜNE KÖKLEDİM BEN GAZINI ARKAMDAN GELEN F-16 YESİN EGZOS GAZIMI:queen:

sen bunaa nitro tak iyi olur dedenin yanına çabuk gidersin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler