Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İstanbulda Krom veya Nikel kaplama yapabilecek ustaları nerden buluruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    -CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar.

Malum kışı geçirdik.Pas kir falan filan benim metal aksamda yaşlanma var.

Öğrenmek istediğim şey ise ben koruma demiri egsos vb metal aksamımı pasından arındırım nasıl ve nerde kaplatabilirim.
    Bir de nikelaj ve krom kaplama arasında fiyat ve kalite farkı olduğunu duydum.
    Asit havuzuna mı ne batırıp metalin üstündeki tüm parlaklığı silip tekrar kaplıyorlarmış.Ama hangisi nasıl olur ne kadar yapılır özellikle istanbul avrupa yakasında bu işi kim bana uygun fiyatlara yapabilir bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlar
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bu olaydan banada lazım bende niklelle krom arasında kaldım ama İzmirde kim yapar bilmiyom nese senin topiğine salça olmıyım şimdi

Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar istanbul veya izmirde kim yapar bilmiyorum ama bursada bildiğim iyi bir usta var gelmeyi düşünürseniz yardımcı olmaya çalışırım
    [COLOR="Blue"][/COLOR]:bounce:...4 teker bedenini,2 teker ruhunu taşır...:bounce:

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bu işleri şişhane kuledibi civarında avize kaplaması işi ile uğraşan banyocu tabir edilen kişilere ucuza yaptırabilirsiniz.oradaki aydınlatma işi ile uğraşan herhangi bir esnafa sorsanız size gösterir.genelde nikel kaplama yaparlar
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Selamlar.

Evime yakın ve yol üzerinde olduğu için girip sorduğum bir yer var "Galvanoteknik Sanayi Sitesi" site istanbul' da Başakşehir yolu üzerinde ve Krom, nikel kaplamacılarla doludur. Egzostumun krom kaplaması için gidip sormuştum. Bi ara söküp vericem krom kaplanacak.

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    tam olarak bilmiyorum ama istanbuk ikitelli organize sanayi sitesinde bulabilirsin diye düşünüyorum
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar sağolun ama avizecilerin onu yapabileceğini sanmıyorum.Koca egsosu kaplayamazlar herhalde...
    Whitehair Şu galvanoteknik sanayi sitesi dediğin şeyi yapar sanırım ama fiyatları konusunda bilgisi olan birileri de yazarsa sevinirim senin egsosu kaça yaparım demişlerdi
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Yakında egzostları söküp gidiyorum kromaj yaptırmaya. Fiyat bilgisini yazarım.

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hem plastik hem metal üzerine krom kaplama yapıyorlar.
    http://www.kromplast.com.tr/

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sağolun ama avizecilerin onu yapabileceğini sanmıyorum.Koca egsosu kaplayamazlar herhalde...
    Whitehair Şu galvanoteknik sanayi sitesi dediğin şeyi yapar sanırım ama fiyatları konusunda bilgisi olan birileri de yazarsa sevinirim senin egsosu kaça yaparım demişlerdi
    eğer egsozun boyu 2,5 3 metreden uzunsa yapamazlar

çeşitli boyda havuzlara sahipler genelde
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    Alıntı dalyan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herhalde motor blogunu jant ve egzozu renkli kaplama yapmak cok hoş olur mesela motoru mat siyaha boyattıktan sonra motoru jatları egzosu siyah koyugri kırmızı gibi renklere kaplatmayı dusunuyorumfiyat için arıcam.

edit: burası 10 cm den buyuk seyleri kaplayamıyormus makinaya sıgmadınıgını soyledi gorevli baska bi yere yonlendirdi beni orayla irtibata gecicem şimdi,
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı dalyan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama burası Tekirdağ'da.

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    yönlendirdikleri yere ulasamıyorum
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    arkadaslar AYDIN / Nazilli'de" Aydın Kardeşler"Motosiklet Yedek Parça İmalatı işi yapıyoruz. 34 senelik bir firmayız. nikelaj, kromaj kaplama yapıyoruz. 10 cm fln deil, 10 tane eksozu yan yana koy nikelaj yaparız
    nikelaj üstüne kromaj yapıldı mı daha sağlam olur, sadece nikelaj fazla uzun dayanmaz, dedigim gibi 34 yıllık bir birikim, kalite var.. Sorularınıza elimden geldigince cevap vermeye çalışırım.

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    jantlaarıda tamamen nikelaj+kromaj yapabilirmisiniz.fiat ne olur
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Custom Cruiser Chopper
    Hala Fiyat Alabilen Yokmu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    BEN DE İNCEDEN kaplatmak istiyorum. sıcakken motoru kilitliyorum bi de üstüne branda. bazen yapışıyo ve iz kalıyo. ayrıca çizikler de var. bi şekilde ufaktan nikelaj olsun istiyorum.
    anadolu yakasında bilen fln varsa bi el atsın bize.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Bı tanıdık tarlabasinda bir yere ybr nin egsozunu 50tl ye nikelaj yaptırmıştı. Bende bı hafta yaptırmayı düşünüyorum. Gaziosmanpaşa'da bir yer var sanırım orada yaptiracagim

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar AYDIN / Nazilli'de" Aydın Kardeşler"Motosiklet Yedek Parça İmalatı işi yapıyoruz. 34 senelik bir firmayız. nikelaj, kromaj kaplama yapıyoruz. 10 cm fln deil, 10 tane eksozu yan yana koy nikelaj yaparız
    nikelaj üstüne kromaj yapıldı mı daha sağlam olur, sadece nikelaj fazla uzun dayanmaz, dedigim gibi 34 yıllık bir birikim, kalite var.. Sorularınıza elimden geldigince cevap vermeye çalışırım.
    Merhaba
    Size motorunmuhtelif paslanmış parçalarını kargo ile göndersem sonra bana yapılmış halde kargo ile göndermeniz mümkünmüdür?
    Ücreti ne kadar olacaktır. Bu konuda biraz bilgi veririseniz sevinirim

Motosikleti
    cbf 150 regal raptor
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar.

Evime yakın ve yol üzerinde olduğu için girip sorduğum bir yer var "Galvanoteknik Sanayi Sitesi" site istanbul' da Başakşehir yolu üzerinde ve Krom, nikel kaplamacılarla doludur. Egzostumun krom kaplaması için gidip sormuştum. Bi ara söküp vericem krom kaplanacak.
    evet arkadaşım galvanoteknik sitesinde hemen her dükkanda krom nikelaj yapıyorlar sitenin özelliği o orda yaptıra bilirsin.
    [COLOR="Red"]Benzinlikte sigara içmeyiniz. Hayatınız ucuz olabilir ama benzin pahalı... [/COLOR]

[COLOR="Blue"]Türküm,doğruyum,çalışkanım, iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorum... [/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)