Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

aprilia sr 50 ditech

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilia SR 50 Limited Edition
    arkadaşlar elimde 2004 aprilia sr50 ditech var.Motor 50km hızı geçmiyor.Beynine müdahale yapabilecek arkadaşımız varmı.Balıkesirde yaşıyorum beyni söküp gönderebilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyinden olduğuna eminmisin?
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Variyatördeki 45 km/s hız limitörünü ve 7500 rpm'de enjektörü kesen
    beyin limitörünü iptal edince 6.25hp yerine 7.5 hp oluyor birde egzosta bir parça va oda çok etkiliyor.
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    Beyinden olduğuna eminim çünkü diğer aksamlarını burdaki yamaha piaggio servisiyle söküp tek tek inceledik mekaniksel olarak hiç bir sorunu yok.Hız limitörünü iptal etmemde yardımcı olabilecek bir arkadaş arıyorum

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    SR50 Ditech için güzel bir forum sayfası, burada gerekli birçok bilgiye ulaşılabilir:

http://www.apriliaforum.com/forums/s...d.php?t=115697
    Üç boyoz bir kola

Motosikleti
    arkadaşım bilgiler için teşekkürler.Bu bilgiler elimde mevcut hatta youtube da videolu anlatımlar var fakat yaşadığım yerde beyine yükleme yapabileceğim aparatları bulamıyorum bu yüzden elinde bulunanlar veya yapabilenler varsa onlardan yardım istiyorum

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    o makinayı biliyorum enjeksiyonlu ve 100km gibi hızları yaptığı söylenir bi arıza olduğu kesin sanırım senin motoruda gördüm balıkesirde yamaha servisinde
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o makinayı biliyorum enjeksiyonlu ve 100km gibi hızları yaptığı söylenir bi arıza olduğu kesin sanırım senin motoruda gördüm balıkesirde yamaha servisinde
    Bu motorun ilk sahibine araç dışardan geldi ve çok fazla kullanmadı açıkcası alet daha yarım gazdayken 45-50 km hızı buluo ve gazı daha verdiğinde gazı otomatik kesiyor.Bizde mekanik olarak incelediğimizde bi sorun bulamadık.Senin söylediğin gibi arızalı olsaydı yamaha servisi arızalı olduğunu söylerdi.Bu arada servis sahibide yakın tanıdığım o da uğraşıo ama bi çözüm bulamadık şu ana kadar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)