Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mct 250 Elektrik Arızası

Motovento
    REKLAM ALANI

2005 MODEL 6000 km FULL BAKIMLI MCT 250 SAHİBİYİM MOTORUMDA BİR SORUNUM VAR 2 HAFTADIR MOTOR DÜKKANDA KAPALI ! SEBEBİ İSE VİTES BOŞDA İKEN TEK MARŞ ÇALIŞIYOR VİTESE GEÇTİGİ ZAMAN STOP EDİYOR BUNUN NEDENLERİNİ ÖGRENMEK İSTEDİM TAMİRCİLEREDE SORDUM KİMSE BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞMADIGINI SÖKÜLÜP BAKILACAGINI VE TESPİTİN BU ŞEKİLDE OLACAGINI SÖYLEDİLER TABİ BEN GÜVENEMEDİM.
    BÖYLE BİR OLAY İLE KARŞILAŞAN BİR ARKADAŞ VARSA BU VAKANIN NEDEN KAYNAKLANDIGINI NEREDEN ÇÖZÜM BULUNACAGINI BİLDİRİRSE SEVİNİRİM
    SAYGILAR !

http://img389.imageshack.us/my.php?image=motor1gg1.jpg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Debriyaj balatasındandır
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    debriyaj ayırmıyor büyük ihtimal
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Chopper
    Bende de mct 250 var. ayaklıgı indirince vitesde olduğu zaman istop ediyor bu bir arıza degil bir özellik tabi ama bundan olabilir belki. istop ettikden sonra marş hiç basmıyorsa ondan dır büyük ihtimal, elektrik devresine bakmanı öneririm.

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Yan ayaklıkla ilgili olabilir o kısmı bir araştır vitese taktığında gösterge panelinde sarı ışık yanıyorsa yan ayağın acık olduğunu gösterir belki stop etmesinin nedeni budur .
    yan ayak açıkkan vitese taktığında stop eder

bu arıza elektirikten kaynaklanmaz bence debreyajın kaçırıyor olabilir istersen 1.vitesete stop halinde debreyajını çek ve mototoru ileriye dogru yürüt eger teker kızaklıyorsa debreyaj çekiliyken debreyajın kaçırıyordur.

Motosikleti
    mct-250
    ayaklık müşürün arızalanmış büyük bir ihtmalle.bendede mct var.su kaçtığında arıza yapabiliyor.müşürü civadatan sök.tersine doğru salla su aktığını göreceksin.müşürü iptal etmek istiyorsan çıkan kabloları takip et soketinden çıkar motora giden kabloyuda birbirine bağla.geçmiş olsun.

kazasız sürüşler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)