Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kalkışta Ses Ve Vuruntu Var

Motovento
    REKLAM ALANI
    ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    Arkadaşlar benim canawarın ne zamandır problemi yoktu fakat bir iki gundur ozellikle cok yavas kalkıslarda veya trafikte durmama yakın cok dusuk hızda , sol taraftan "tak tak " diye bir ses geliyo ve sanki vites değişiyomıs gibi hafif bi titreşim oluyo. zannedersen problem tam kavrama yapmayan debriyaj balatası yada debriyaj halatında olabilir. Sunu da belirteyim kalktıktan sonra yada durduktan sonra sorun olmuyor. Yardımcı olabilirseniz sewinirim.
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ohyeah bu sorun dediğin gibi kavramada olacağı gibi arka lastikte tamburun içinde bir keçe vardır bu keçeleri adi lastikten yapıyorlar ve çok çabuk yıpranıyor arka lastiği bir sök tamburun öbür tarafına bir bak istersen bu lastik ne durumda benim motorda aynı sorun olmuştu bende debriyajdan şüphelenmiştim ama sorun bu lastikteymiş sanayiden kaliteli kauçuk alıp kendim maket bıçağıyla kestim valla süper oldu
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    bbrr elimde kalmasın motor
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

abi bi şey yapmayacaksınki neden elinde kalsın arka lastiği sök çıkar sora dişliyi sök dişlinin arkasındaki bölümde bu kauçuk dün başka bi şey daha düşündüm eğer sorun kavramada olsa 3ten 4 e geçiştede sorun olur senin sorun inan bana benimkiyle aynı sök bak
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    hocam servise göstermeyi dene istersen..

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    BBRR dediği arka kampanın içindeki kaprin lastiği derler genelde çabuk yıpranır

e_erdun, abi sağol ii oldu
    ohyeah, bak adınıda biliyoz artık kaprin lastiği
    işte sorun burda bu yıpranmıştır hatta açınca sen bile şaşıracaksın bu hale nasıl geldi diye işte o lastiğin orjinali yine aynı takıyon çok çabuk yıpranıyor ben sanayidenm kaliteli siyah kauçuk aldıydım 10 ytl ye vede oturup kendim kestiydim valla 1 sene geçti tık yok ee aslana sormuşlar neden ensen kalın kendi işimi kendim yaparım demiş aç sök bakalım motorumuzu tanıyalım dersleri başlasın

Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    Beyler tesekkurler fikirleriniz için ama sorunun kaynagını bulduk. Motorumu eski servisine goturdum beklediğim yerden cıktı sorun. Daha once değiştirilen debriyaj balatasının yerine düzgün oturtulmayısından dolayı kavrama yapamıyor ve rahat calısmadıgıiçin ses yapıyormus. Bugun halledicem gidip tesekkurler. bu arada dediğiniz gibi arka lastiğede baktırıcam.
    M.Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler