Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

scooter far

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar ben cin harikası olan scooter a güzel bir far lambası takmak istiyorum ama bu florasan gibi olanlardan bembeyaz önerileriniz nelerdir simdiden sağolun not: adı aklıma gelmediği için florsan gibi yazdım kusura bakmayın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    oouuvvv!! usluba bakılırsa bu başlık yine çok gürültü kopartır.. hiç bulaşmamak lazım. o dediğin zavazingin adı da zenon galiba... yamuluyorsam düzeltin

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    xenon takman lazım ...........
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    bencem çinçon marka model scooterına orjinal zenon takma zaten kaliteli bir xenon fiyatı scooter fiyatı kadar çakma mavi renk veren xenonlar var onlardan tak ampul üzerine mavi cam yapılmış... tanesi 3,5 ytl :):
    tabi yinede zevk meselesi
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    cool blue--- tak tanesi 5 ytl..

ince uzun mavi renkli ampul yandığı zaman beyaz gözüküyor ama aydınlatma yarı yarıya düşüyor..

Motosikleti
    Yamoto 150T
    evet görüntü güzel ama aydınlatma pek iyi dğeil sabahlarıda mavi gibi görünüyor yanık değilken bende yuvarlak angel almayı düşünüyorumda monte etmekten korkuyorum kırılır fln die
    Ruhunu Değil Lastikleri Yak

mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    yaw boş işler inanın boş işler alıcağın xenon a balyayla pra vericeksin sonra akün kaldırmicak her ay akü değişmeye para ver ayrıca bu çakma xenon ampülleride aküyü öldrüyo bizzat şahit oldum uğraşmayın alın polis motorlarına takılan flaş çakarlardan seti 15 ytl takın kullanın zararı yok 2 aydır kullanıyorum
    ya sev ya terket...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)