Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr125R acil yarrdım ses gelio

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HoNdA CbR 125 R
    ya sımdı yawas gıderken yada kalkarken dıyyt dıyyt dıye ses gelıo aynı sey sesıne benzıo bısıklette teker 8 cızınce frenler surtuodu ya dıyt dıyt ama kalın bı sekılde o ses gelıo mesela hafıfı egımlı bı yerden ınerken debrıyajla yıne ses cıkıo ayagım frende deılken ayrıca
    ___MeKaN SKL___:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

alpibox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER
    debriyajdan yavaş çek elini bir daha öle ses gelmicek hala geliosa debriyajını kullanma kılavuzundan okuyup ayarla eğer yapamasssan forumları inceler eğe ben gelemem böle sıkıntıya diosan servise git
    /\LP

Motosikleti
    HoNdA CbR 125 R
    ya sımdı debrıyajdayken cekerken gelıo ama bırıncı wıteste elım debrıyajda deılkende gelıo normal cok yawas gıderken arka tekerlegın 8 çizme ve frenin degme olsaılıgı nedir o ses bana ole gelıo anlamıom ama

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    FRENLERDEN GELİORDUR BENCE BALATA SÜRTÜYORDUR Bİ FRENLERİNİ KONTROL ET ORTA AYAKLIGA ALIP CEVİR LASTIGI SIKISMA VARMI SURTME OLUORSADA OTEBİLİR

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Benim dylanda da ilk çalıştırmadan sonra giderken vıcırt vıcırt diye ses gelirdi.Çok yavaş giderken iki frene de birden asıldığımda bu ses kesilirdi.Bir dene bakalım.Bu arada cbr125r topiğine de sor.İllaki çözülecek bir sorundur
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    HoNdA CbR 125 R
    hım bı denıyım cok camurlu yollardan fılan gectım 1 haftada sprey olayı aklıma yattı yıne kesılmezse serws yolu gozukur

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    bencede frenlerden geliyodur...... bence en ii si servise götür ne olur ne olmaz....
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

Motosikleti
    yok yok yook :)
    benim motordada war o sorun çok yavaş giderken arka frenden ses geliyo.ama biraz gezince kesiliyo

Motosikleti
    HoNdA CbR 125 R
    Alıntı FireStarteR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motordada war o sorun çok yavaş giderken arka frenden ses geliyo.ama biraz gezince kesiliyo
    eet eet aynısı işte
    gezınce kesılıo ya . bide Bugun avcılarda dolasırken ozel serwısını gordum, hondanın adam ılgılenmedı fazla garatıdeyse sırınewlere gotur fılan dedı

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de Çamurlu yollara girdim ve bende de aynı ses var.. Birinci viteste debriyajı yavasca bırakınca motorun hemen lastik tarafından geliyor... Zincir le motorun arasındaki kısımdan ...

Nedir bilmiyorum ama Motoru yıkarım tanzikli su ile ; gecti benimki
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Bende ehliyet olmadığı çin hep toprak yollarda geziyorum bendede aynı ses var sprey aldım balata için 250 km filan ses gelmedi sonra yine aynı ses

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)