Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

twister gösterge paneli

Motovento
    REKLAM ALANI
    Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    arkadaşlar honda tiwistır kilometre saat tablosu fiyatı nekadar bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurmu şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    defalarca söyledik burada.. tam tamına 1000 ytl +kdv +işçilik dahil.

Motosikleti
    SuZuKi - ADDReSS 6.5 HP 50CC
    cok pahalı oldugunu biliyorum ama fiyatını bilmiyorum acıkcası

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    defalarca söyledik burada.. tam tamına 1000 ytl +kdv +işçilik dahil.
    Yapma abi ya.Bu motoru satsan kaç para ediyor ki de gösterge paneli o kadar pahalıBu arada CBF 250'deki ile aynı değil mi bu panel?Heralde motorun tüm beyni bu panelde...

Şu kadarcık şey...

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapma abi ya.Bu motoru satsan kaç para ediyor ki de gösterge paneli o kadar pahalıBu arada CBF 250'deki ile aynı değil mi bu panel?Heralde motorun tüm beyni bu panelde...

Şu kadarcık şey...

Hheeeh işte bu kadarcık şey O fiyata 1000 YTL
    Poturdak

Motosikleti
    Honda pcx125
    benim çalıştığım şirkette 28 tane cbf250 var.. bunların 5 tanesinin göstergesi kaskodan değişti (garantiden değiil, trafik kazası) bunun fiyatını ordan ezberledik yani.. ayrıca beyin selenin altında.. beynin fiyatı göstergeden daha fazla olması lazım.. gerçi hiçbirşey olmaz bu motora..

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Peki abi bu göstergelerin öyle durduk yere -kaza hariç- bozulma olasılığı var mı?Demek istediğim bu cbf 250'lerde gösterge bozulması gibi bir kronik problem var mı?Bir sonraki motor olacak bunu düşünüyordum ama böyle bir risk varsa sakatmış

Motosikleti
    Honda pcx125
    evet kronik problemi var.. 20 binden sonra benzin göstergesi bozuluyor ama full depo yapınca çalışmıyor.. yarıya felan gelince tekrar çalışıyor.. başka problemi yok

bizim burda bi motor var cbf250.. tam 98 000 km de hala orjinal göstergesi var.. dediğim gibi benzin göstergesi, depo full iken, depoyu tam boş gösteriyor o kadar

Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ?Bir sonraki motor olacak bunu düşünüyordum ama böyle bir risk varsa sakatmış
    öyle mi? o zaman sana bazı parçaların fiyatını söylüyorum sıkı dur.. bunlar bize özel %10 kurum iskontolu fiyatlar

egzantrik zinciri + gergisi + işçilik = 700 ytl

ön disk : 400 ytl

ön öamurluk : 370 ytl

ön dişli + arka dişli + zincir + işçilik = 390 ytl (kişilere 435)

aynalar (takım) 170 ytl

mono shock olan arka amörtisörü: 960 ytl

bunlardan başka değişen önemli parçamız olmadığı için sadece bunların fiyatını biliyorum. gaz teli debriyaj teli v.s bunlar 80 ytl kablosuyla beraber.. teki 80 lira yani

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet kronik problemi var.. 20 binden sonra benzin göstergesi bozuluyor ama full depo yapınca çalışmıyor.. yarıya felan gelince tekrar çalışıyor.. başka problemi yok

bizim burda bi motor var cbf250.. tam 98 000 km de hala orjinal göstergesi var.. dediğim gibi benzin göstergesi, depo full iken, depoyu tam boş gösteriyor o kadar

öyle mi? o zaman sana bazı parçaların fiyatını söylüyorum sıkı dur.. bunlar bize özel %10 kurum iskontolu fiyatlar

egzantrik zinciri + gergisi + işçilik = 700 ytl

ön disk : 400 ytl

ön öamurluk : 370 ytl

ön dişli + arka dişli + zincir + işçilik = 390 ytl (kişilere 435)

aynalar (takım) 170 ytl

mono shock olan arka amörtisörü: 960 ytl

bunlardan başka değişen önemli parçamız olmadığı için sadece bunların fiyatını biliyorum. gaz teli debriyaj teli v.s bunlar 80 ytl kablosuyla beraber.. teki 80 lira yani
    Arkadaşım sen yaptın ya parça fiyatları pahalı ama sen resmen fiyatları uçurmuşsun ya

egzantrik zinciri + gergisi + işçilik = 700 ytl DEĞİL =500 ytl

ön disk : 400 ytl DEĞİL =250 ytl

ön öamurluk : 370 ytl DEĞİL 220 ytl

ön dişli + arka dişli + zincir + işçilik = 390 ytl (kişilere 435) DEĞİL 300 ytl yansanayisi 160 ytl işçilik dahil Hemide RİNG li zincir

aynalar (takım) 170 ytl DEĞİL 100 ytl
    Bilmem yardımcı olabildimmi nerden biliyorum bu fiyatları kendim cbf 250 kullanıcısı olduğumdan liste fiyatlarını hem İSTOÇ hem SİRKECİ deki parçasını satanlardan aldım İstoçda orjinal parçalar Sirkecide satılanlar Yan sanayi lütfen arkadaşlarımızı doğru bilgilendirelim
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CBF 250 li için açılan bir başlık mevcuttur bu ve benzeri sorunlarınızı orada paylaşırsanız forumu takip eden diğer üyelerde bilgilerden faydalanacaktır.

bildiğim fiyatları sizle paylaşim

CBF 250
    ön arka dişli ve o ringli zincir =130 ytl (Çek malı)
    ön arka dişli ve düz zincir =70 ytl (çek malı)

ön arka dişli ve zincir =450 YTL Orjinal bayinin sölediği fiyat işçilik hariç (marmaris yetkili honda servisi )

Ekzantirik zinciri =50 ytl (buda çek malı) Ufak bir not kuryeler bu çek malı zinciri kullanıyor . Orjinalinden daha dayanıklı dediler . yalansa onların yalanıdır.

Ekzantirik zinciri orjinal 214 ytl (marmaris honda yetkili servis fiyatı işçilik hariç)

Yuasa kuru akü (piyasadaki en iyi aküdür hondanın üstündekini sulu götürür susuz getirir) 110 ytl benim bildiğim motorda yuasa olduğu ama 220 bir fiyat verilmiş onu anlamadım

honda orji akü 220 ytl imiş CBF forumunda bilgi mevcut .
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)