Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

innova egzoz modifiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

http://www.sahibinden.com/cbr_125_ti...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/tiger_cbr1...XQQdisplayitem

arkadaslar burda cbr 125 e takılmıs egzozlar var.sonucta ıkısıde honda ve 125 lık oldugu ıcın ınnovaya da tam uyacagını dusundum sızce olurmu???bırde ıkı egzozun farkı ne fıyat farkı nıye fazla bukadar???

yardımcı olursanız sevınırım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Uymasına uyarda ses olayını bilmem.
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

bu tıger lerde cok kalıtelı ve purussuz bır ses cıkıyor dıyolar ondan tıgeri örnek verdim ve performans egzozu oldugu icin fiyatı ıdare eder...

bıde ark. iki egzoz arasında nıye bu kadar fıyat farkı var ???

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    innovaya egzost modifiyesi motorda hiçbirşeyi değiştirmez, çünkü motor tek silindir ve sadece 9 ps. sen git mondial servisinden 8 ytl ye CDI al, sonra honda servisine gelip bu beyin denen CDI yi taktır. ondan sonra 140 bile az gelir sana

benım ıcın performans onemlı bende abartılı performans vermeyecıgını bılıyorum ama ses performansıda onemlı yanı gıdıp egzoz ucu takrırım traktor gıbı gezerım bu fıyat bu egzoza verılırmı?ve agresıf bı ses alabılırmıyıp(125cc lıge gore )

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gereksiz bişe bence...

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    cbr125 egzost fiyatı 600 ytl den az değil. o motora hiçbişey yapma bence, git ninja250 al

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    birinde ekzos tupü diyor diyerinde ekzoz dio belki komple ekzoz dur ondan olabilir
    ::tutkuy::

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Benim tavsiyem orjinal egzozzuyla oynattır nasıl içindeki yalıtım malzemelerini çıkartır sesi güzelleşir
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

yok abı bosaltınca traktor gıbı oluyo ya tıger egzoz buna cokmu dıyonuz ben bastan asagı modlucam motoru egzoz la kalmıcak

Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr125 egzost fiyatı 600 ytl den az değil. o motora hiçbişey yapma bence, git ninja250 al

mıkuni ben cbr egzozu demedınmkı tıger egzoz olurmu ıyı ses verrırmı onu sordum sen bana 600 ytl dıyosun....

Motosikleti
    yoq:(ama olujak. hıh
    abi adam elindeki motoru eksoz içinmi satacak konuyla alakası olmayan bişi söylüyorsun lütfen beyler yardımcı olmaya çalışalım akıl karıştırmaya değil

Alıntı only_king adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi adam elindeki motoru eksoz içinmi satacak konuyla alakası olmayan bişi söylüyorsun lütfen beyler yardımcı olmaya çalışalım akıl karıştırmaya değil

:::ERTUGRUL ABI AGZINA SAGLIK::::

mıkunu abı kusura bakma ama bundan 3-4 hafta once ınnova soyle ınnova boyle sımdı sattın motoru karalıyosun valla anf den sogudum heee...

ben kararımı versem zaten sana baskasına sormam bırlıkten kuvvet dogar akıl akıldan ustundur burda fıkır alısverısı yapmassak boyle forumların ne onemı var lutfen konuyu saptırmayalım bana yardımcı olmaya calısın

yada bu motor cok kotu alıncak motor deıl bunu almayın degın bende anlayım baska motora yoneleyım(cbr 125 vs...)

alacagım motoru bastan modlamaya baslıcam ona gore yorum yapın ıyı-kotu tum yorumlara acıgım bana yardım eden tum arkadaslara tessekurler...

Motosikleti
    devran abim gel sana bi cbr alalım aslan gabi modola 1000liğe biniyormuş gibi bin innovayla uğraşma derim tabi sen ne dersin

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Ses olarak tatmin edici bir ses vereceğini sanmıyorum.

Bu egzoza bu kadar para vermeye değmez şayet ki İnnova'ya uygulanacaksa

İlanda müthiş ses demiş ama çift silindirde bile müthiş bir ses çıkmıyor, ki tek silindirde müthiş bir ses çıksın.

Boşuna para vermemen hususunda bir tavsiyede bulunabilirim sesin tatmin etmeyeceğini düşünerek (ki performans katmıyor zaten)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    asm kardeşim egzoz atınja 2-4 beygr arasında değişiyormuş bi yerde okudum ama hatırlamıyorum bi araştıralım isterseniz?sesde o kadar olur diyorum yne tek silindirin sesini az çok biliyoruz performansdada çok fazla temiz bi ses beklemiyoruz ama eksoz boşaltmadan iyidr diye düşünüyorum

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Egzoz boşaltmadan kesinlikle iyidir ama bu Tiger'ın da boş egzozdan çok bir farkı yok aslında. (gerçi çoğusu öyle)

Benim GT250R'da Tiger var. Performans katması bir yana,alt devirlerimi yedi bitirdi. (üst devirlere daha iyi tırmanıyor gibi gerçi)

Ses olarak mutlaka bir değişim olur ama bu kadar vermeye değer mi noktasında düşünmek lazım.

CBR 125'te nasıl ses verdiğine bakmalı.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    Alıntı only_king adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asm kardeşim egzoz atınja 2-4 beygr arasında değişiyormuş bi yerde okudum ama hatırlamıyorum bi araştıralım isterseniz?sesde o kadar olur diyorum yne tek silindirin sesini az çok biliyoruz performansdada çok fazla temiz bi ses beklemiyoruz ama eksoz boşaltmadan iyidr diye düşünüyorum
    kardeş 2-4 beygir katması için motorun en az 600 falan olması gerekir 125 lik motora hiç bişey katmaz
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

pekı yoshımuro alsak hem daha ucuz only_kıng arkadsımız onerdı 200 ytl hem ucuz hemde ıyı bı sesı var yoshumaro taktırılırmı???

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)