Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

intruder 'a benzin göstergesi takılabilir mi evet ise nerede yapılabilir :D ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    suzuki intruder 250 da benzin göstergesi yok.tamam km den kontrol edilebiliyor da işi biraz şansa bırakmak istemiyorum.acaba takılabiliyor mu ?
    nerelerde yapılabilir..
    yardımcı olabilirseniz seviinirim
    :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Dylan 150

O gün adam bir şamandıra ile bu göstergeyi bağlamıştı şamandırayıda depoya takmıştı..Çalışıyordu...

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    ama bu benzin göstergesine benzemiyor :D
    :bounce:

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    valla gösterge konusunda bir fikir veremicem ama motorun cok güzel bir motor
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    sğl alakana amorphis.sğl genede..bide yıkasam daha iyi olacak :D tu bakalım gidip temizlik malzemeleri alcaz.arkdş carrefour'a bak dedi..ışıl ışıl olck..kadıköööyün gülü o

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    busra_bjk
    Orjinal gibi olamaz

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstersen takılır olmaz diye bişey yoktur
    Ama hiç oynama kontrol etmek ıcınde km sayma arada depo kapağını aç çalkala depoyu bikaç denemeden sonra anların hangi seste içinde ne kadar benzin olduğunu
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    bence gereksiz benzin göstergesi ama illa takıcam diosan devir saati tak

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Dert ettiğin şeye bak Buşra kızım.. Benim cruiserım de Suzuki, hemi de 652 cc.lik ve ne gariptir ki bunun da benzin göstergesi yok! Ama en azından rezerv musluğu var ve yedekte kalan benzinle fazla zorlamazsam 25 km. kadar sürebiliyorum. Seninkinin benzin deposunda rezerv bölümü yok mu?

Yok, illa bir benzin göstergem olsun istiyorsan; tabi ki taktırabilirsin. Maslak Atatürk Oto Sanayi'ye gelebilirim dersen, yardımcı olmaya çalışırım. Yalnız, yukarıda mondializzet100 kardeşimin resmini koyduğu gibi veya benzeri bir şey takılacak sonuçta.. Yani pek orijinal bir görüntü olmayacak. Beğenemiyorsan hiç bulaşma bence!
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    var muslukda ama nebilim iş net olsun diye sölemiştim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

O gün adam bir şamandıra ile bu göstergeyi bağlamıştı şamandırayıda depoya takmıştı..Çalışıyordu...
    Celcius göstergeli bir benzin depom olacağına yaya kalayım daha iyi

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    takılacak göstergeden de pek bi verim alamazsın bence...
    sonuçta deponun içinde dalgakıran olmadığı sürece şamandıra hareketlenip göstergeyi böyle kımıl kımıl oynatacak duracak
    boşuna masraf ve can sıkıntısı olacak sonuçta
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    puff...napalım aartık.kıllandım mı benzinden gidip doldururum napim...95.km deyim yeni depo doldurmuştum 95 oldu işte

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Neyseki km sayacı varmış. Benzin göstergesi ve hararet göstergesi olmayan makineleri sevmiyorum yaa. Bi zamanlar twingo vardı bende, onda da hararet göstergesi yoktu. Tik olmuştu trafikte acaba hararet yaptı mı falan diye. En sonunda arabanın bilmemne contasını yaktık zaten. Sonra da sattım gitti... Eğer güvenilir bir yer bulursan taktır derim. Celcius göstergeli takacaklarını da sanmıyorum, vardır benzin için olanları da...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takılacak göstergeden de pek bi verim alamazsın bence...
    sonuçta deponun içinde dalgakıran olmadığı sürece şamandıra hareketlenip göstergeyi böyle kımıl kımıl oynatacak duracak
    boşuna masraf ve can sıkıntısı olacak sonuçta
    sallantıdan pek fark etmez
    en fazla yavaşlayıp veya sabit bir hızla giderek kontrol edilir

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... Bi zamanlar twingo vardı bende, onda da hararet göstergesi yoktu. Tik olmuştu trafikte acaba hararet yaptı mı falan diye. En sonunda arabanın bilmemne contasını yaktık zaten. Sonra da sattım gitti...
    Bende 2000 Model Twingo var. 100 bini yeni devirmiş... 60 binden beri bendedir. Hiç hararet problemi yaşamadım. Ayrıca Twingo da hararet göstergesi, gösterge olarak yok ama hararetin yükselmesi halinde kırmızı renkte yanarak sürücüyü uyaran bir ikaz lambası var. Bu lamba aynı zamanda radyatör suyunun eksilmesi halinde de (hararet yapmasa bile) yanarak uyarıyor. Sanırım senin bundan haberin yoktu veya bu lambayı çalıştıran devrenin sigortası atmış olduğundan, hiç göremiyordun.
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Alıntı cumoni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 2000 Model Twingo var. 100 bini yeni devirmiş... 60 binden beri bendedir. Hiç hararet problemi yaşamadım. Ayrıca Twingo da hararet göstergesi, gösterge olarak yok ama hararetin yükselmesi halinde kırmızı renkte yanarak sürücüyü uyaran bir ikaz lambası var. Bu lamba aynı zamanda radyatör suyunun eksilmesi halinde de (hararet yapmasa bile) yanarak uyarıyor. Sanırım senin bundan haberin yoktu veya bu lambayı çalıştıran devrenin sigortası atmış olduğundan, hiç göremiyordun.
    Yok yok o lambadan haberim vardı da radyatörün suyu bitmişti benim. Yine de hiç yanmadı. Ben de o şekilde yola devam ettiğim için bişey contası yandı (ismini tam hatırlamıyorum şimdi). Yaptırıp satmıştım o yüzden. O gün bugündür hararet göstergesi olmayan hiç bir aracı tercih etmem. Ama onun dışında twingo güzel araçtı, içi kocamandı. Neyse konuyla alakasız mesaj zaten bu, daha fazla uzatmıyım. Ne diyodum, evet evet benzin göstergesi taktırmakta fayda var.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    Honda Ses Dylan 150
    mondializzet100,Arkadaşımızın verdiği gibi veya benzeri birşey olur başka olmaz :(

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    savaskayan
    Nostalji yapmıştım

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sayın ; busra_bjk
    sitede araştırırsan sanal usta olarak orada ''ihtiyar'' arkadaşımızın pratik önerileri var, pek şık olmıyabilir, ama netice kesindir. benim de suzuki int. M800 motorum var onun bile göstergesi yok ama yedeğe düştüğünde 30 klm. daha gidebiliyorum. daha önce Honda shadow vardı onda da yoktu yolda benzin biteceği zaman zaten motor sana haber veriyor motorda bir iki defa tekleme oluyor ve sen o anda yedek depoyu çevirsen olay çözülmüş oluyor 25-30 klm.daha yol yapabiliyorsun. kolay gelsin tekerin düz yolun açık olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler