Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

lütfen okuyun ve bana açıklama getirin şu duruma

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    yok o arkadaş öyle konuşur durur.Aldırma sen
    Bence uzak dur.Başka motor arayışına gir
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş mümkünse biraz daha araştırma yap ve o fiyata istediğin gibi bir motoru alabileceğinizi düşünüyorum. Ayrıca bahsettiğin motordaki problemleri giderebilmek içinde bir o kadar para harcamak zorunda kalma. Motoru iterek tamirciye gideceğin gün motordan soğursun. VaScO1925 dediği gibi çalıntı olma ihtimalide yüksek. En iyisi sen biraz daha sabredip başka bir motora bak.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

O motoru alma

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzak dur ! alma o motosikleti hiç yoktansa adı şanı ne belli olan git mondial al illa scooter alıcam diyosan !
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    motoru bilmem de sen burada yazanlardan uzak dur

şaka bir yana piasası olmayan bir motor alacagına mondial yada asya gibi bilenen servisi olan motorlara bakman daha dogru olur bence hemen hemen aynı para hepsi zaten
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

phar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    hala alayım mı diye sorman bile hata bence. Ayrıca satıcıdan anladıgım şu; motor alev alıp yansa adam "he o guneşten olmuştur cok sıcak ya hava binanın camı mercek etkisi yapmış bişey olmaz o soner birazdan dert degil" diycek... Koşarak uzaklaş bence o motordan...
    4 tekerleğin konforu, 2 tekerleğin tadı...

Motosikleti
    SUZUKİ BURGMAN UH 200
    aman kardaşım uzak duuur uzak dur,ağrısız başın ağrıtma.anladık 1000 ytl ama ikide bir yolda kalırsan servise durmadan bayılırsan paraları nerden aldık bu motoru diyeceksin. En iyisimi git kymco ck 125 al he olmadı mondial filan alki piyasada bol olan bir model olsun,ck 125 lerinde temizleri şöyle 1400 filan bulursun.scooter istiyorum diyorsan illa agiliti 125 şe bak.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

arkadaşım alırsın motoru ileride daha büyük sorunlar çıkarır falan onun için boşver bence alma biraz daha birikim yap honda falan al hiç yoktan markası belli:D
    YαşαмℓαÖℓüмAяαѕıη∂αCαмвαzℓıкYαρıуσяυmBυAяαℓαя....

hepinize çok teşekkür ederim samimi konuşmalarınızdan ötürü, açıkçası bu kadar ilgileneceğini düşümemiştim..hakkaten duygulandım.. Çok saolun...

peki kuzenıme 2 kişilik hanı maxıscooter tarzı olan (gerçi o modellerde maxi değil ama sele arkaları yüksek) başka model varmı önerebileceğiniz..
    benim bildiklerim asya 150 t1
    mondial zat 150

?
    varsa en asından önerebilirmisiniz. 2.el japon italyanda olabilir ama limit 2.000

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Arkadaşlar çelik üretici değil ithalatçı firma olduğu için ruhsatta ithal ettiği markayı yazar... Motosikletin üzerinde Çelik yazsa da yasal olarak bir anlam ifade etmez... Doğan görünümlü Sahin'lerin arka camında "LİSELİM" yazması gibi

O konuda kafan karışmasın, asıl konu şu ki Çelik'in yedek parçası yok piyasada. Benim motosikletim de Çelik ama 10 aydır yatıyor...Mondial al, hiç değilse yedek parçası bakkalda bile var denecek kadar bol...
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    as gy200
    2. el ne alırsan ilk sahibi ii kullanmamışsa senı aldıgına cok pişman eder.cok iyi araştır ve kadikoydeysen sana aydın ustayı tavsiye ederım hızır bey caddesınde fikirtepede.cok kalitelı bır usta asla yalan dolan olmaz direk soyler.ona gostermenı şiddetle tavsiye ederım.mondial zat alırsan hemen aydın abiye goster derım.o makinelerde yağ problemı cok cıkar.

Motosikleti
    UMARIM BIR RAPTOR
    uzak dur kafan rahat etsın hocam...

kardeş motoru henüz almadıysan o bulunduğun yerden bi an önce tüymen senin için hayırlı olur gibime geliyor. sana motor mu kalmadı yav.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bu işte bi ali cengiz oyunu var ama...
    neyse arkadaşım yanlış anlamazsan ben askere gittiğim için motosikletimi satıyorum.bu sitede çoğu kişi tanır ve bilir ne kadar temiz olduğunu.imza bölümümde ilan numarası var.bir bak istersen buluşup canlıda gösterebilirim alıp almaman önemli değil.servis ve yedek parça sorunuda çekmezsin ve devamlı 2 kişi kullanıyorum daha tık demedi.iyi günler umarım en kısa zamanda motosiklet sahibi olursunuz
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    uzak dur akıllı ol bedava verseler binme başın ağrır.

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu işte bi ali cengiz oyunu var ama...
    neyse arkadaşım yanlış anlamazsan ben askere gittiğim için motosikletimi satıyorum.bu sitede çoğu kişi tanır ve bilir ne kadar temiz olduğunu.imza bölümümde ilan numarası var.bir bak istersen buluşup canlıda gösterebilirim alıp almaman önemli değil.servis ve yedek parça sorunuda çekmezsin ve devamlı 2 kişi kullanıyorum daha tık demedi.iyi günler umarım en kısa zamanda motosiklet sahibi olursunuz
    cok tesekkurler ılgın ıcın saol ama ben 100 kıloyumbnm hatunda 70 falan yanı baya agırız bız bu motor bıze kucuk gelır dıye dusunuyorum yanılıyormuyum? yanı zat 150 yada asya 150 t1 gıbı oturma koltugu yok, sorunyaşarmıyım?

dalyanoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Plaka arastirmasinda markasi Jiajue dogrudur. Zaten celik motor kendisi getirdigi icin haliyle kendi ismini bastiriyor ama ruhsattaki bilgilere mudahale edemiyor. Marka konusunda icin rahat olsun. Ama arizasini iyi bir servise gostermelisin.

csem66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150

155 polis

arkadaşım 155 polisi ara motor ve şasi numarasını söyle sana çalıntı olup olmadığını söylüyorlar.motordan şüphelendiğini belirt.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    kardeş alırsan elinde patlar vazgeç 2000 ytl varsa o paraya çok rahat 150 mondi alırsın mont alırsın kask alırsın artana ehliyet alırsın hatta depoyuda fullersin iyi düşün

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Motosikletin ÖN Kısmından Duman atması kesinlikle üreticinin dahi öngörmediği birşeydi
    Arkadaş, motorun elektrik tesisatı cidden kurcalanmış ve kısa devreler mümkün. beyin dedikleri devrede yanar sa tamam

Bu tip motorlara özenmeyiniz, az sabredip biriktiriniz paranızı, daha iyi bir şey alınız
    Poturdak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)