Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

t1 yağ sorunu yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    as t1
    merhaba arkadaşlar hafta sonu motorumu silerken motor kısmına bir göz attım ancak motorun dışı seni yakar içi beni yakar gibi motorun gidişinde hiçbir problem yok normal gidiyor ama motorun heryeri yağ içinde üst kapak contası patlamış olabilirmi motoru 4800 de komple yeni yaptırmıştım piston gömlek segman conta falan değişmişti şimdi ise motor 9 750 km de bukadar kısa sürede conta yakmış olabilirmi?

Motoru çok sıkıştıran birisi değilim birde şanzuman yağı hiç takviye edilmedi servisteki elemanlara söylemekten dilimde tüy bitti eklettiremedim yağ azda olsa ordanda yağ sızdırıyor şanzuman yağını kendim nasıl tamamlaya bilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çavuşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı motordan bende de vardı ve aynısını yaşadım kompe conta takımı degisti 110 milyona

Motosikleti
    as t1
    110 milyona conta takımımı olurya okadar vereceksem gittiği yerekadar kullanırım bırakırsa üstüne biraz daha ekler sıfır motor attırırm
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    çavuşoğlu 110 binliraya adanada motor veriyorlar naptın öyle abarmışsın,motorun yan grenajlarını sök motor çalışıyorken incele nerden yağ yada kabarcık sızdırıyor belli eder ona göre gidersin servise
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Benımde oldu yag atıyordu Üst kapak contası bıtmıstı o degıstı 10 (ON ytl) YTL o kadar.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    sym mio
    http://www.motosiklet.net/forum/tekn...kaciriyor.html
    Burada bizim forumda bilgilendirme var, belki
    işine yarar bir şey bulursun...
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler