Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sorun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motor boştayken lastik dönüyor .Uzun süre yatmadı motor.Ama şöle birşey olmuştu.120 ile giderken motor garip sesler çıkarmaya başladı,öksürür gibi.Sonra motor sarsılmaya başladı elimi debraja attım normale döndü.Sağa çektim sonra marşa bastım çalışmadı.Orada vurdurdum ,motor çalıştı.Daha sonra gideceğim yere gittim ve 1 saat oyalandıktan sonra tekrar motora indim,marşa bastım çalışmadı motor ve vurdurduğumda lastik kitlendi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    AKün doluyken marşa basığında motor dönüyorsa kilitlenmemiştir. Şunuda deneyebilirsin, eğer motor sahiden kilitlenmişse marşa bastığında akü dolu bile olsa dönmemesi lazım. Kornaya bas canlı mı farlar canlı mı yanıyor? eğer canlıysa hakikaten motor kilitlenmiş olabilir. ama akü bitikse sahiden ki sen öyle söylüyorsun, başka motorun aküsünden takviye alıp denemeli.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Bence senın motor kısmı hakkın rahmetıne kavusmus.Kilitlenmıs sanırım degısecek parcalar olucak zahmetlı bı surec ıyı bır usta bul yada servısı varsa ona gıt.Ama daha fazla deneme kıtlenmıs ıste.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)