Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask için telsiz tertibatı nereden bulurum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Arkadaşlar bu aralar sıkça geziye gitmeye başladık. Motorlararası konuşma gerek olabiliyor. Kaska yerleştirilen yada motorda kullanılabilecek telsiz sistemi bilen varsa bana yardımcı olabilirmi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

geçenlerde açılmıştı bu topic...

kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    pardon motorlar arası mı ?? yoksa aynı motordaki kisilerle mi??
    ::::::::::GALLOWS:::::::::::::
    THRASH TILL DEATH

arkadaşım şimdilik bu var

iki motorsiklet arası konuşulamıyor

tek modülde iki kulaklık aynı motordaki iki kişi konbuşabilir

http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=992673

başka bulşursam sölerim

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    hem motorlar arası hem artçıyla interkom istiyosan aselsan 725 var ama biraz fiyatlı 260 milyon yazıyodu bi sitede tekimi çiftimi bilmiyorum.

sadece artçıyla konuşçaksan (ayrıca mp3 playerinide bağlayabilirsin)
    http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=963734 bu var mesela.kalitesi pek iyi değil gibi...

yarım kaskla bu işler yalan olur bence.ben telefon kulaklığı kullanıyorum hızı 30 a falan düşürmezsen karşındaki rüzgarı dinliyor.

altuğ

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    motorturk.net de hizmetler bölümünde online alışveriş bölümüne bak orda bulacaksın
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    telsizli istemiyorum illaki interkom diyosan aşağıdaki linkte yurtdışı sitelerde sıkça duyduğum bu konuda ünlü bi cihaz var bide buna bak.bildiim kadarıyla buna cep telefonu mp3 player vs de bağlayabiliyorsun.daha pahalı ama...

http://www.motomax.com.tr/fiyatlar.asp#ChatterBox

http://www.hjc-chatterbox.com

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Hocam cobra telsizler var ( ve benzerleri ) çifti 130 - 150 civarıydı. İki motor arasında konuşabiliyorsun ( elle mandal yapmadan ) yada birine iki kulaklıklı mikrofon baglayıp intercom gibi kullanabiliyorsun. Ben birtane alacagım.

Motosikleti
    sağolun arkadaşlar. Hem motorlararası hem de artçıyla konuşulacak bir alete bakıyorum.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    artçıyla konuşacak alet sirkeci de satılıyo daha öncede bu başlık açılmış ve yanıtlanmıştı hatta fiatı sirkecide 60-70€ civarı idi ama aynı alet gittigidiyordada mevcuttu ve fiyatı 75 ytl idi ama başka motorlarla konuşma olayı telsiz sistemi gerektiriyor buda telsiz ve kulaklıkla çözilebilir ama burdada bir hendikap doğuyor konuşmak için bir butona basılmalı buda sağ veya sol eli meşgul edeceği için kontrolü düşürecektir bu sistemde en mantıklı konuşma konuşacak olanın durup o şekilde konuşması olacaktırki buda sorunlar yaratır artçı olması şartı ile en iyi çözüm sürücünün artçıyla bağlantı kurup artçının telsiz sistemi ile iletişim kurması olacaktır yunuslarında uyguladığı yöntem budur
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    BBRR,
    biyerde yanlışın var VOX sistemi sen konuşunca devreye girer butona basmanı gerektirmez.hadi onuda geçtik bas konuş butonunu gidona sinyal yada korna gibi sabitleyebildiğin telsiz kulaklık microfon kitleri mevcut piyasada.

onlar yapmasa evde ben yapardım zaten bunlar basit şeyler.önemli olan gürültüyü süzen yapıda bi takım bulabilmek.bunun hem telsiz hem interkom özelliği olması cep telini mp3 playerini bağlaya bilmen vs. gerisi kolay

telsizle konuşurken cep çalınca afallıycaksam neyime benim bunlar..

Motosikleti
    arkadaşlar başlığı açmadan önce telsiz diye arattırdım siteyi. Birşey bulamayınca da açtım. Bu ürüne de chatterbox deniyormuş.

Alıntı ODUNCU adlı üyeden alıntı
    Hocam cobra telsizler var ( ve benzerleri ) çifti 130 - 150 civarıydı. İki motor arasında konuşabiliyorsun ( elle mandal yapmadan ) yada birine iki kulaklıklı mikrofon baglayıp intercom gibi kullanabiliyorsun. Ben birtane alacagım.
    Bende alicam oduncu su an icin en uygun fiyat aagidaki linkde taksit imkanida var
    http://www.ideefixe.com/Telefon/tani...VP7M6TEJDFL5KX

Ama buna bide vox ozelligi olan kulaklikda almak lazim

http://www.adrenalin.com.tr/productdetails.asp?id=4209

Toplamda 130 milyon oluyor tek telsiz ve mikrofonu...
    Benim arastirmalarim sonucu en uygun fiyat bu ...

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    conqueror selam,
    tamda bu konuyla ilgili araştırma yaptığım bir döneme rastladı bu muhabbet.

aselsanın 725 ve 925 modellerinde interkom özelliği var ancak bir adaptörle.buraya kadar sorun yok çünkü bu adaptör 2.95 ytl.ancak bu adaptörle birlikte kullanacağımız kulaklık takımlarının tanesinin 65 ytl olduğu söylendi.zaten telsizde okadar yani iki telsiz 2 de kulaklık yakımı alsak 260 ytl gibi bi para ödeyeceğiz.buda biraz uçuk.doğubankta Sinem Ticaret diye biryere ulaştım telefonla ellerinde olduğunu söyledi muhtemelen bugün gidip bakacağım.sizinlede durumu paylaşırım.
    15-20 milyonluk kulaklık setlerinin bunlarda kullanılabiliyo olması lazım diye düşünüyorum.

birde chatterbox var bu sadece sürücü yolcu irtibati için ve 105 EU fiyatla satılıyor.sanırım ben taksit falan bişeyler yapıp aselsan 725 alacağım.

ha bide halfface fullface kask sorunu var tabi.açık kaskla performans alabilirmiyiz şüpheli.

durum budur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler