Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çakar lamba nereden alınır, nerede taktırılır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW 1200 GS Adventure
    Yasak olduğunu biliyorum ama trafikte dikkat çekmek için motoruma (BMW F650 GS) çakar lamba taktırmak istiyorum. Nereden temin edebilirim ve nerede taktırabilirim. Taksim'de bulamadım, Kızıltoprak motorcularda da yok. Aksaray da var diye okudum bir yerlerde ama nerede? Her türlü yardıma minnettarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    abı bak caglayanı bılıyormusun bılmem ama caglayadan meydanından polıs karokolu var yokus var orda dereye ınıyo ınerken solda kalıyo bır yer var tunıng tarzı 50-60 ytl kalıte cakar var bızım arkdas almıstır cok kalıtelıydı hala kullanıyo baglanması konusunda kendısı baglamıstı sorun yasamadı ole zor bır tarafıda yok

Motosikleti
    mr 250 destro
    bostancı sanayı sıtesınde cenk oto var ordan temın edebılırsınız ben ve tum arkadaslarımız ordan alıyoruz cakar alırken dıkkat edın kalıtesıne cnk cok cesıtlı cakarlar var.eger bıraz elektrıkten anlıyorsanız sız bıle takabılırsınız bu cakarı.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    selam arkadaşım aksaraydasatılan yer iskinin arka sokaklarında bir sürü oto tuning var ama gidemem diyorsan o senin ayagına gelsin http://online.modacarstore.com/products/home.php?cat=61
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    BMW 1200 GS Adventure
    Çok teşekkürler bilgiler için hepinize, hepsi işime yarayacak. Süpersiniz. Eyvallah.

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    aksarayda iskinin arkasında oto parçacıları var orda yoksa artık nerde olabilirki mutlaka vardır
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Emniyet'in kullandığı kaliteli bir marka vardı ama adı aklıma gelmedi şimdi.

İstanbul'da değilim ama duyduğuma göre Aksaray ve Maslak'ta oluyormuş(Maslak kazık oluyor diyorlar gerçi)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Abi Karaköy Bankalar caddesine git.. Bir sürü elektrikçi var ve hemen hemen hepsi çakar lamba satıyo.. Hemde uygun fiyata..
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Tüm oto aksesuarcılarda vardır. Çok ucuzlarıda var pahalılarıda. 10-15 liradan başlayıp 70-80 liraya kadar var. 70-80 lira olanlarda 4 tane flash vardır. Arka stopların içinede takmak amaçlı ya da ön tarafa 4 tanede koyabilirsiniz. Kaliteli marka Type-R. Bende ondan kullanıyorum. 50 liraya almıştım. Gayette memnunum. Işık kuvveti çok güçlü ve fonksiyonları değiştirilebilir. 2 si aynı anda, tek tek veya arka arkaya 3er kez çakma biçiminde veya bir sağ bir sol tek tek veya yine 3er kez arka arkaya çakma biçiminde. 2 flash arasındaki zamanda ayarlanabiliyor.
    Fikir olması açısından buyrun buda benim motorum. (birazda reklam olsun)

http://www.youtube.com/watch?v=9QijTkiQ94E
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    http://online.modacarstore.com/produ...&cat=61&page=1

bu flash çok iyidir tavsiye ederim
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Abi asıl yeri Karaköydeki elektrikçiler... Hattaa birini tarif ediyim.. Bankalar caddesine giriyosun sahil tarafından.. Solda merkez bankası var onu geçiyosun Akbankın yanında voyvoda han girişinden gir.. Bi kat çık Eko Ticaret...
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim motorda da var lambanın altında imzamdaki link te görebilrisin.

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    oto aksesuarı satan her mağaza da vardır bu flash lambalardan ama ne karaköy ne bostancı bol çeşit ve her türünü bulacağınız yer istanbul aksaray daki oto aksesuar-yedek parça toptancılarının olduğu aksaray iski arkasından yenikapı iett durağına kadar olan adadır.birbirine paralel sokaklar üstündeki 300 kadar mağaza,yarısından çoğunda bu flash satılıyor ve perakende de veriyorlar.......
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    BMW 1200 GS Adventure
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi asıl yeri Karaköydeki elektrikçiler... Hattaa birini tarif ediyim.. Bankalar caddesine giriyosun sahil tarafından.. Solda merkez bankası var onu geçiyosun Akbankın yanında voyvoda han girişinden gir.. Bi kat çık Eko Ticaret...
    Çok teşekkürler Pınar, ilk fırsatta uğrayacağım Karaköy'e.

Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm oto aksesuarcılarda vardır. Çok ucuzlarıda var pahalılarıda. 10-15 liradan başlayıp 70-80 liraya kadar var. 70-80 lira olanlarda 4 tane flash vardır. Arka stopların içinede takmak amaçlı ya da ön tarafa 4 tanede koyabilirsiniz. Kaliteli marka Type-R. Bende ondan kullanıyorum. 50 liraya almıştım. Gayette memnunum. Işık kuvveti çok güçlü ve fonksiyonları değiştirilebilir. 2 si aynı anda, tek tek veya arka arkaya 3er kez çakma biçiminde veya bir sağ bir sol tek tek veya yine 3er kez arka arkaya çakma biçiminde. 2 flash arasındaki zamanda ayarlanabiliyor.
    Fikir olması açısından buyrun buda benim motorum. (birazda reklam olsun)

http://www.youtube.com/watch?v=9QijTkiQ94E
    Vaaay, çok şık... kıskandım walla. Hemen alıcam kendime de. Dikkat çekmek için ideal, 4 teker magandaları ancak farkeder bunlarla beni.

Motosikleti
    Apache RTR150-2012
    kardeş kaliteliler bellidir zaten.bi sağ patlar bi sol patlar.bi de en az 3 er kere patlıyolar...
    sözlerimibirleşikyazmamınsebebiayrılığısevmememdir

Kafan Çalışmıyorsa Kask Takma...

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı Batpod adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Vaaay, çok şık... kıskandım walla. Hemen alıcam kendime de. Dikkat çekmek için ideal, 4 teker magandaları ancak farkeder bunlarla beni.
    Rica efendim ne demek

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Dikkat çekmek ne demek yol veriyorlar bana aynadan gördüklerinde. Düğmeside elimin altında polis gördümmü kapatıyorum.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı Batpod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eko ticarete gidersen Sinem die bi kız vardır orda, beni söylersen iskonto yapıcaktır.. Saygılar

Motosikleti
    BMW 1200 GS Adventure
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eko ticarete gidersen Sinem die bi kız vardır orda, beni söylersen iskonto yapıcaktır.. Saygılar
    Süpersin...

.................................................. ......................................

designer-samo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BmW F650 (karakaçan)
    aslında bende taktırmak istiyom ama önce farın altına kadar koruma demiri yaptırmam lazım yani dışardan düşünüyom bu sis farı görünümünde bişi
    herşey sende biter, yeterki sen karar ver

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)