Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sisli havalarda görünür olmak.

Motovento
    REKLAM ALANI

Sisli havalarda kullanmak zorunda kaldığımızda motorumuzun arkadan gelen araçlar tarafından daha iyi fark edilebilmesi için ucuz ve kolay bir öneri yapmak istiyorum. Cihazın maliyeti 4 YTL. Montajı çok kolay. Işık yanan kısım çıkarılabilir olduğundan kullanılmadığında çıkartılarak çalınması önlenebilir. Cihaz sürekli yanar veya flaşör olarak çalışabilmekte.Flaşör olarak çalıştığında çok daha güçlü ışık verebilmekte.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    güzel bişey...bence sisli zamanlarda değil gölgede bile yanmalı.
    hatta fors lambası takmak lazım görünür olmak için
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

Motosikleti
    rmz 200 gy
    hertarafımız lamba oldu zaten bunu da takalım
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !! ::tutkuy::

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Fiyat nedir Nerden nasıl bulabiliriz ??
    [CENTER][U]% 100 Koruma % 100 Yaşam [/U] [COLOR="Indigo"]| Kaskını Tak..! |[/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]EndurO TourinG [/COLOR][/B]:bounce:[/CENTER]

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Bisikletlere takılan flaşörlerden bunlar. İster sürekli, ister fasılalı yanarlar. Led olduğundan pil tüketimi azdır. Bisiklet aksesuarı satan yerlerde bulabilirsiniz
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Alıntı Kaiser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisikletlere takılan flaşörlerden bunlar. İster sürekli, ister fasılalı yanarlar. Led olduğundan pil tüketimi azdır. Bisiklet aksesuarı satan yerlerde bulabilirsiniz

Evet. Fiyatı 4 YTL. Ben Migrostan almıştım. Ama tüm büyük marketlerde var sanırım.

Motosikleti
    as t1
    güzel birşey ben sadece freni sıktığımda yanmasını istiyorum bunu nasıl takmam gerekli 2 tane takmayı düşünüyorum sizce
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    bencede gayet guselmıs helekı ankarada suanda cok fazla sıs oluyor baya ısıme yarar sımdı bu benım saolasın...

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Şmdi bu resimleri Buraya Ekleme amacın Nedir..
    Tmm belki sis farlarını Gosteriyorsun ama açıklama olmadıkça ne anlamı kaldı...
    ne yane sadece resmi Koydugunda İş bitiyormu ?
    [CENTER][U]% 100 Koruma % 100 Yaşam [/U] [COLOR="Indigo"]| Kaskını Tak..! |[/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]EndurO TourinG [/COLOR][/B]:bounce:[/CENTER]

Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel birşey ben sadece freni sıktığımda yanmasını istiyorum bunu nasıl takmam gerekli 2 tane takmayı düşünüyorum sizce

Top case için fren ışığı yapımı isimli başlıkta yaptığım uygulamayı okuyabilirsiniz. Bunlar olmaz çünkü pille çalışıyorlar. Dediğiniz gibi bir uygulamayı 12 voltla çalışan cihazlarla yapabilirsiniz. Onları da aksesuarcılardan veya elektrik malzemesi satan yerlerden temin edebilirsiniz.

Motosikleti
    as t1
    Alıntı OKD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Top case için fren ışığı yapımı isimli başlıkta yaptığım uygulamayı okuyabilirsiniz. Bunlar olmaz çünkü pille çalışıyorlar. Dediğiniz gibi bir uygulamayı 12 voltla çalışan cihazlarla yapabilirsiniz. Onları da aksesuarcılardan veya elektrik malzemesi satan yerlerden temin edebilirsiniz.
    teşekkürler böyle bi sistem yaparsam güzel bişey olacağa benziyor bunu araştıracam
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    paylaşım için sağol kışta geldi herkesin yaptırması lazım
    Her asker yeşil bereli olamaz

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Nerden aldın bunu OKD? Daha detaylı bilgi verirsen iyi olur. Hatta bir liste yaparız ücreti karşılığında bize iletirsen de mutlu oluruz.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    sisli havalarda sarı renk daha az dağıldığı için sarı renkli olanı tercih edilirse daha görünür olur.
    aynı zamanda fosforlu sarı ve reflektörlü iş güvenlik yelekleri kullanılması lazım.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    as t1
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sisli havalarda sarı renk daha az dağıldığı için sarı renkli olanı tercih edilirse daha görünür olur.
    aynı zamanda fosforlu sarı ve reflektörlü iş güvenlik yelekleri kullanılması lazım.
    evet sarı iyi ön tarafa nasıl monte edebiliriz ön farın içine koyulabilirmi park lambasının yanına kırmızı yı arkaya istiyorum sadece freni sıktığımda yansın

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    horrttt
    güze bi konu akşam akşam lazım olur
    GKN MOTORS

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    yararlı bir aksesuar ama iki tarafada taksaydın daha güzel olurdu OKD
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)