Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ateşleme,MArş

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Merhaba arkadaşlar benim 50 cc 1 mondial scooterim varda birkaçgün hava soğuk idi die binmedim Bugün 1 binmek istedim(HAva iyi ) FAKAT MARŞ ETMİYOR SİZCE NEDEN?? aküden sanmıorum korna,sinyal vs.. çalışıo iyi halde..FAKAT MARŞ ETMİYOR..

ACABa birkaçgün binmedimden mi? bujiler ıslanmış olabilirmi ateşleme etmiyor?

aklıma gelenler bunlar.. Motorla igilenecek arkadşaın dükkanıda uzak nasıl götürceksem artık...

yardım plzzz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Sanırım akü boşalmış, ya kendin değiştireceksin, yada tamirciye gitmen gerekiyor.
    Eski akünü elektrikte şarj edebilirler, eğer şarj tutarsa iyi tutmazsa yeni bir akü almaktan başka çaren yok gibi...
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    ÇOK saol ama ilginç ya bi türlü marş sesi çıkıo ama çalıştıramıo...gücü yetmio sanki...başka 1 düşüncesi olan?????**

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayak marşı yok mu motorun?
    Ayak marşı ile çalıştır biraz gez akü dolsun sonra dene..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    YOK ABİLERYA ayak marşındada iş yok çalışmıo...İyice tıktık etmeye başladı marş etmeye çalıştıkça.bişe böle cıtcıt edio Korktum iice kötü olmasın die..akşam artık motorcuya götürcem..oda bana masraf Çıkaracak!

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayak marşında iş vardır ama sen çalıştıramıyorsundur..
    Gaz vermeden veya çok az gaz vererek sert bir şekilde bas ayak marşına..
    Eğer röleden tık tık diye ses geliyorsa akünün şarjı azalmıştır..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Muhtemelen öle ewet zaten Normaldede hemen marş yapınca çalışmıodu birkaç kez ard ard a olunca çalışıodu yada uzun sürwe basıodum zor zanat birden çalışıodu...

Peki şimdi şey dicem bu yakında 1 motorcu varda gidip ona ne dicem? motoru götürmücem ama asıl motorcum daha uzakta genelde o bakar uygunda yapar arkadaş gelsin beraber iticez götürcez.. Şimdi gideceğim motorcuya ne demeliyim?*

motorun aküsü zayıflamış çALIŞTIRAMIYO MU DİCEM?bENDE AKÜYÜ NASIL SÖKCEM YERİNİ BİLİORUM AMA NASIL OLUR ANLAMAM.. 50 cc mondial scoter bu arada! Benim

Motosikleti
    as t1
    büyük ihtimalle aküsü ayakla bastığın yerin altında paspasını kaldır ordadır asküyü sökersin kolay 2 tane uç var eksi artı hangisini nerden söktüğünü unutma yeter unutucak gibiysen kabloya yaz hangi kutup başından çıkardıysan kabloyu sarj ettir
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    hımm..anladım aküyü sökiyim götürüp şarj ettirip tekrar geri getirim takim çalışır dime..ewt akü ayağın altında paspasın altında yanii..Peki Koca sanayiye gittim hiç motor elektrikçisi ilgilenmedi motorum var diyince durumu anlatınca.aküyü götürsem şarj ederlermi? ne kadar kalması lazım?_?

Söktüm valla aküyü şimdi 1 yer bulup şarj ettirmem gerek...oto elektrikçiler edermi acep sanayide????
    myspace.com/pashakzlrecordz

Tıkla dinle

Motosikleti
    as t1
    şarj etmeleri lazım nekadar sürede şarj oluyor bilmiyorumda 1 günde olur herhalde motorunu çok yatırma 2 veya 3 günde bir çalıştır
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    ok tmm Ben gidip şarj ettirim Forumdan ayrılmak lazım.... Teşekkürler..saygılar..

BAKALIM nE olcak detayları anlatırım daha sonra...

ewt okay arkadaşın dedini ettim götürdüm Aküyü...adam şarj edip geri vericek..TAkıcam yarın bakıcam artıkk..hayırlısı ya..

Tıkla dinle

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    YA YOK BATARYAYIDA ŞARJ ETTİK AMA GENE HAYIR YOk...YENİ AKÜ ALMAM GEREKİO SANIRIM ne kadar arkadaşlar akü fiyatları bilgisi olan?? nerden ne kadar a alırım hangi marka?? 50cc Mondial....

Tıkla dinle

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Akü bitik olsa bile , motorun ayak marşı ile çalışması lazım

Bide konu ile alakasız ama avatarında ki resim ilginç , nedir o acaba

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Ayak marşından ÇoK ZOR ÇALIŞIO şUANKİ DURUMU şahsen ben çalıştıramıyorum YANİ...motorcu çalıştırdı ayaktan(ELden çalışmıo akünün biraz kendi kendine şarj OLMASI gerekio die) sonra gittim 1 yerde durakladım sonra kalktım çalıştırdım tekrar yok çalışmıo adam 30 dk..Motorcuyu aradım geldi işte baktı vs.. çalıştırdı bujilere baktı vs... deiştirdi yol kenarında uğraştı 5 dk marş etti bastık dükkanına geldik Bıraktım...şuan motor onda bakıcaz napıcak..AKüden muhtemelen ya..

Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akü bitik olsa bile , motorun ayak marşı ile çalışması lazım

Bide konu ile alakasız ama avatarında ki resim ilginç , nedir o acaba
    YoK AYAKTANDA ÇALIŞMIO hİÇ...Motorcu motora bişeler edioda zoraki ayaktan çalışıo..Avatar bana ait Motorla alakalı bişe Koymadım Çünkü Herkes eşit Çünkü Herkes Sıradan

Tıkla dinle

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    .................................................. .

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Bakalım motorcu yapmış motoru gelip alabilir demiş arkadaş a gidicem...1-2 saat SOnra durum ne öğrenicem..Kötü durum --- Masraf

Tıkla dinle

Motosikleti
    as t1
    umarım pahalıya mal olmamıştır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün burda yarın şurda ertesi gün kimbilir nerde
    Motosikleti
    33 ACJ 92 ve 33 R 2170
    birinci vitese atıp vurduracan scooteri aa onlar otomatikti dimi bak scooterin bi kötülüğü daha işte kafaya koydum milleti vazgeçirecem bi scooter olayından...

Motosikleti
    as t1
    Alıntı togepi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birinci vitese atıp vurduracan scooteri aa onlar otomatikti dimi bak scooterin bi kötülüğü daha işte kafaya koydum milleti vazgeçirecem bi scooter olayından...
    likiditede yardımcı olursan suçutıra bakarsam namerdim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün burda yarın şurda ertesi gün kimbilir nerde
    Motosikleti
    33 ACJ 92 ve 33 R 2170
    scooter'a aldığın benzini normal motosiklete alacaksın,atıyorum scooterla 100 km yapıyosan normal motosikletle 60 km yapacaksın.o kadar da olsun, bak R1 var burda 13.000 ytl satalım sana.... bu fiyata R1 beee, daha nolsun... arka arkaya düşeriz,ver elini antalya bu yaz antalyadayım Allahın izniyleruslarla iletişimi geliştirecezanlaştık mı ? alıyon mu motoru ??

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)