Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100 cc motor güçlendirmek isterim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 100 pirince
    mondial 100 prince daha 100 km de bir motor fazla ca tecrübem yok genelde iki kişi bini yoruz çekiş problemi var acaba silindir kırank her ne ise büyültüp çekişte fark yapa bilirmiyim yoksa ilk beşyüz ila bin km de çekişi ve hızında değişme olurmu fikri olan arkadaşlar yardım ederse minnettar kalırım hayırlı bayramlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Çelik 100
    100 cc motosiklet kullanan olarak ilk 500 ile 1000 km arasında çekiş farkı olur hemde baya bi Ama bu 100 cc likler 2 ikişi ile fazla hızlı gitmez çekmez güçleri az 100 cclerin .Daha yüksek cc li motosiklet alacaksın ozaman

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Oh ne ala memleket...
    100 lük al güçlendir , eeee...
    200 lük motor üretenler taş mı yesin...

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    daha 100kmde hızlı gitmiyor 2 kişi biniyoruz hmm rodaj diye bişiy vardı en son ama

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Alıntı 4Vaqrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha 100kmde hızlı gitmiyor 2 kişi biniyoruz hmm rodaj diye bişiy vardı en son ama
    O ne? :D (onkarakter)

bora64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG SuperBoy
    ben de 100 cc kullanıcısıyım tek kişi de iki kişi de bence gayet yeterli hatta 100 cc motor size hurdaya cıkana kadar yeterde artar bile diyebilirim.Fakat sollama hız vb konularda 125 150 200 cc gibi alternatifler daha iyi olabilir.önümüzdeki yıl su soğutmalı bir motora geçmeyi düşünüyorum sırf uzun yol ve birazcık güç hevesi için :D

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    150lik silindir seti taktir. Rampalarda felan bir vites buyutursun. Motor tamorcileri halleder senin isini

Motosikleti
    mondial prince
    Alıntı mahsunkul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial 100 prince daha 100 km de bir motor fazla ca tecrübem yok genelde iki kişi bini yoruz çekiş problemi var acaba silindir kırank her ne ise büyültüp çekişte fark yapa bilirmiyim yoksa ilk beşyüz ila bin km de çekişi ve hızında değişme olurmu fikri olan arkadaşlar yardım ederse minnettar kalırım hayırlı bayramlar

S.a ayni marka model motor bende war ayni sorunu ben yasiyordum bunun sebebide su şase cok ağir motora gore. Yapabilicegin 1 -2 is war ya motorda oynican 125 lik falan yapican buda sana 500 -600 tl gibi bi rakama cikcak yada arka disliyi buyutucen basip gidicen ben disliyi buyuttum rahatim... iyi gunler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)