Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SORARIM SiZLERE

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar ben motoru bütün gün mecburiyetten günesin alt1nda b1rak1yorum . her hangi bisey olurmu.

cevaplar için simdiden tesekkurler.

kimse bi sey yazmazm1s bide

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    ben brandasını çekiyorum üzerine sürekli çünkü motor siyah renk zaten yanıyo sonra

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Dijital gösterge varsa bozulur, km ve devir saatleri filan içindeki renkler ve yazılar kötüleşebilir. Motorun boyasına zararlıdır, koltuğa zararlıdır vs. vs.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    al bir beyaz yada açık renk battaniye yada çarşaf.önemli olan motoru korumak.Güneşin fazlası sana bile zararlı

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    ort kardes ustunu acık renk bı ortuyle.ıstanbul zaten nemlı memleket.bıde gunesı yıyınce motora yazık olur yaa.

motorun zamanla(3 sene geçince iice farkı görürsün) rengi solar. 1-2 aydan falan bi şey olmaz korkma. ha bi de hergün oturduğun sele ateş gibi olur, sen de ateşe oturmuş gibi olursun..

Romans504 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    Colakoglu,
    ha bi de hergün oturduğun sele ateş gibi olur, sen de ateşe oturmuş gibi olursun..
    nasıl yani
    RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

Alıntı Colakoglu adlı üyeden alıntı
    motorun zamanla(3 sene geçince iice farkı görürsün) rengi solar. 1-2 aydan falan bi şey olmaz korkma. ha bi de hergün oturduğun sele ateş gibi olur, sen de ateşe oturmuş gibi olursun..

ben atese falan oturmam arkadas en iyisi ben motoru örtiyim

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    ya ben motoru ortücem diyorum millet gorgusuz diyecek diye yapamıyorum. bi senin motorun mu guneste diyolar.
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    Arkadaşlar motorunuzu örtmeye falan utanmayın görgüsüz diyenlerin değil o motorlar sizin boyası solunca sizin canınız sıkılacak
    \"Turkish Choopers\"

Alıntı aydinynr adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar motorunuzu örtmeye falan utanmayın görgüsüz diyenlerin değil o motorlar sizin boyası solunca sizin canınız sıkılacak
    kesinlikle haklısın aydinynr bende motorum için 100 ytl masraf yapıp platform yaptırdım apartman içine ,apartmanın bozuk olan kapı kilidini değiştirdim.üst kattaki komşum dalga geçti motora verdiğin kadar para verdin diye ama umursamıyorum motora bir şey olursa o değil ben üzülürüm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler