Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zincir Yağlama Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletin zincirini her yagladıgımda jant oldugu gibi batıyor. Yokmudur bunun baska bir yolu. Jantın boyası cıkmaya basladı artık temizlemekten. Siz zincir yaglamayı jantı batırmadan nasıl yapabiliyorsunuz ?
    Zinciri aksamdan yaglıyorum Sabaha dek bekliyor motor. Sabah yola cıkıyorum 20 km sonra jant batmıs :(
    Bıktırdı valla artık.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorun modelı ne bu arada ybr felan sa zıncır koruması oluyo onlardan taktır cok super oluyo sonra basıcan gresı hıc bıişi olmuyo lastığe

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    valla kardeş benimkide batıyodu jant şimdi yağlamadan evvel mazot la bir güzel zincirimi temizliyorum bu arada arka jant ı da mazotla siliyorum yağladıktan sonra bir saat kadar güneş te bırakıyorum yine kirleniyo ama o kadar fazla değil yani yıkayınca hemen geçiyo... bir dene istersen
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende teşekkür ederim Saolasın aramaıdm ama bulamamıstım.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Predator[23rd] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500 ABS
    nasil bir yag kullaniyorsun ki?

zinciri temizlemek icin CASTROL CHAIN CLEANER ve yaglamak icinde CASTROL CHAIN SPRAY O-R kullaniyorum. o yag inanilmaz kuvvetli yapisiyor. sadece zinciri yaglarken lastige gelmemesine dikkat etmek lazim ...

porsuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 600 VLX
    Alıntı Predator[23rd] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasil bir yag kullaniyorsun ki?

zinciri temizlemek icin CASTROL CHAIN CLEANER ve yaglamak icinde CASTROL CHAIN SPRAY O-R kullaniyorum. o yag inanilmaz kuvvetli yapisiyor. sadece zinciri yaglarken lastige gelmemesine dikkat etmek lazim ...

+1
    CASTROL CHAIN SPRAY'i bende tavsiye ederim
    Eating tar and gasoline
    Every light I see is green
    Open pipes, my machine's triple-plated chrome

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)