Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

disk kiliti

Motovento
    REKLAM ALANI
    ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    fren disk kiliti almak istiyorum sizce nasildir ise yarar mi? yoksa kalin bi zincir alip bagliyim mi motoru?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    yerine gore tabıkı yarar .en azından caydırıcı olur .(15-17- ytl arası)
    birde maxi magazalarında görmüstüm cok ıyı bir zincir var 1 metre kadar sanırım boyu.. oldukca kalın ve estetık bir gorunusu var ( 33ytl) uzun surelı park yapılacağı yerde kullanılabılır.( "hırsıza kilit dayanmaz"ata sözü..)yinede kasko yaptırmakta fayda var derim..
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Çalıntıya karşı sigorta yapılmıyor bildiğim kadarıyla motosikletlerde , bunun ise amacı bizim böle müdürürünün söylediği kadarıyla (Başak Sigorta Antalya) ; "ortada ve çalınma riski büyük olan birşeye sigorta yapmak sigortacılık mantelitesine uymaz ve kazaya karşıda zorunlu trafik sigortası dışında birşey olmadığını" söyledi bu her ne kadar üzücü de olsa bir bakımada doğru sayılır yoksa adamlar nereden para kazanacak
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Honda Shadow
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    Çalıntıya karşı sigorta yapılmıyor bildiğim kadarıyla motosikletlerde , bunun ise amacı bizim böle müdürürünün söylediği kadarıyla (Başak Sigorta Antalya) ; "ortada ve çalınma riski büyük olan birşeye sigorta yapmak sigortacılık mantelitesine uymaz ve kazaya karşıda zorunlu trafik sigortası dışında birşey olmadığını" söyledi bu her ne kadar üzücü de olsa bir bakımada doğru sayılır yoksa adamlar nereden para kazanacak
    sizin bölge mudurune goster bunu
    İSVİÇRE SİGORTA MOTOKASKO SİGORTASI
    250 cc ve üzeri HOBİ motorsikletlerinizi, KİLİT ALTINDA VE GARAJDA MUHAFAZA şartı aranmadan hırsızlıkları da karşılayan, 35 YAŞ + İNDİRİMİ, 3 YIL ÜZERİ EHLİYET İNDİRİMİ, SERTİFİKA İNDİRİMİ gibi özel indirimlerle güvence altına alabilirsiniz.

Kesinlikle doğrudur. Bne yaptırdım İsviçre sigortaya....

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    kaca yaptırdın hacI ? motorun cc ve yaşına gore fiyat belirleniyor sanırım. 250 lik 0 km bir motor tahmini kaca kaskolanır.

1999 Honda shadow 600 cc 8 milyarlık kaskotu tam hatırlamıyorum ama 600 civarına 6 taksite yaptırdım. 250 liği bilemeyecem ara sor hemen

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    sagolun beyler aldim 1 kilit hiç olmazsa caydirici dediginiz gibi

Kawasaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben kullanıyodum habire unutup öyle hareket eder bazan düşerdim
    en sonunda kırdım ))
    Durdurun dünyayı müsait bir yerde inecek var

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    disk kilidi bence zincire göre daha faydalı.tabi unutup da kalkıs yapmamak sartıyla.gürültü çıkartmadan kesilecek bişey değil.ama ucuz kılıtlerden alma bence zıra uyduruk olanların gobeklerının zorlanmalarda dusme ıhtımalı var,bi arkadasın basına geldı ordan bılıyorum.bence kalıtelı bısey al ıcın rahat olsun. ayrıca kılıt sadece caydırıcı faktor calacak adamın ıcınde olduktan sonra kılıtte olsa zıncırde olsa nafıle.bu sıgorta olayına egılmek gerek sanırım.

Motosikleti
    Honda Shadow
    Alıntı trenox adlı üyeden alıntı
    disk kilidi bence zincire göre daha faydalı.tabi unutup da kalkıs yapmamak sartıyla.gürültü çıkartmadan kesilecek bişey değil.ama ucuz kılıtlerden alma bence zıra uyduruk olanların gobeklerının zorlanmalarda dusme ıhtımalı var,bi arkadasın basına geldı ordan bılıyorum.bence kalıtelı bısey al ıcın rahat olsun. ayrıca kılıt sadece caydırıcı faktor calacak adamın ıcınde olduktan sonra kılıtte olsa zıncırde olsa nafıle.bu sıgorta olayına egılmek gerek sanırım.
    2 ay geçkaldın arkadasım(Topic tarıhını ıncelemeden cevap yazmayınız..!!)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler