Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1 sorum olacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    arkadaşlar ömründe ilk defa servislerle aşır neşir olan ben bu gün motosikletimi 500 bakıma verdim motosikleti geri teslim alırken nelere dikkat etmem lazım yani nerelerine neyine bakayım.
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keşke ustaya soleyip sende orda bekleseydin motorla ben ole yaptım ve bidaha gitmicem o servise mesela
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    aslında bende beklemek isterdim ama malum çalışıyorum ama ustanın yaklasımları iyi gibi en azın dan bende iyi izlenim bıraktı nebiliym şansıma..
    peki nelere dikkat etmem gerek motoru nasıl inceleyim acaba

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    SANA TEK TAVSİYEM FAZLA MUATAP OLMA ÇÜNKÜ OZAMAN MOTORUN İÇİNE EDİYORLAR BENİM ESKİ MOTORUMUN İÇİNE EDİLER HATA VE HATA PARZA BİLE UÇURDULAR MOTORUNDA ARZA MI ÇIKTI SAKIN PARA VERME HEP AĞIRLIINI KOY YANİ GEREKİRSE BELİNE SİLAH TAK NEYSE NEYE DİKAT EDECEN ORASINI SEN BİLECEN BENCE SERVİSE GÖTÜRÜRKEN HEP MOTOSİKLETİN YANINDA OL ÇÜNKÜ NAPACAKLARAI BELİ OLMUYOR
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    iyi gaz veriyon hemserimgerektiginde gerektigi gibi davranırız nede aolsa adanalıyık...ammaaaa durup dururken de hemde ilk serviste ortalıgı bulandırmanın ne anlamı var demiiii...sadece motoru alırken nerelerine bakarken öncelik vereyim demiştim ya neyyyyse ben kafama göre incelerim artık zaten 1999 dan beri motor kullanıyorum ama hiç tamire veya servise gitmedim 4 zamanlı motordan da anlamam onun için soruyorum bazı şeyler

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    black_dog_rr , zion1

MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiği ve sayfa düzeninde kargaşa yarattığı için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ alt köşesinde göreceğiniz değiştir butonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin..
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    ........ok mesaj alındı................

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    en iyisi başında beklemen olacaktı ama olamamışsın,ybr şanzımanı söküp bozuğunu takana bile rastladım
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Motosikleti
    ozaman ben dua etmeye başlayım şimdiden inşallah içgüdülerimde yanılmam..
    usta iyi birine benziyo ama şuraya bak herkez servisten şikayetci.neyse akşam ola hayrola sağlam motoru bozuk almayalımda durduk yere

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bir çok servis sahibini motora yaklaştırmamaya özen gösteriyor,

yamaha yıldız da asansöre koyuyorlar motor gidiyor sen ardından bakıyon
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hemşerim sana tavsiye;motorun işi uzun deyilse yanında bekle.
    sen 500 bakımı demişsin, bunda yapacakları fazla bişey yok,motor yağı değişebilir,zincir yağlanır,ufak tefek vidalar kontrol edilir gevşek olan varmı diye,yani anlayacagın yapılacak fazla bişey yok.
    yok buji degişti yok şu degişti derlerse sanmıyorum degişecegini.
    yağ parasını ver birazda el emegi at çık.
    hayırlı olsun

Motosikleti
    ilginize teşekkürler dün akşam iş çıkışı gidip aldım motorumu 10 ytl de yğ ücreti verdim yaptıkları: subap ayarı,arka amatisörü sertleştirildi,zincir yağlandı bunlar benim taleplerimdi onlar da yağ degiştirmişler birde dediginiz gibi sagına soluna bakmışlar gevşıyen yerleri sıkmışlar debriyaj,rilanti ayarı yapılmış firenler konturol edilmiş açık cası memnun kaldım ama...... dada önce ben motorumla 110 yapmıştım tabi denemek için kısa bir süreligine ama bakımdan sonra tekrar denedim 100 yaptı acaba daha acılır mı normal mi yoksa bir anormallikmi var.burda herkez öyle şeyler söylüyor ki kıllanmamak elde degil.. herkese saygılarrrrrrr

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum motor açılmadan yüklenme yazık edersin 2,2.5 milyar vermişsindir ariye verme.aralıklı kısa kısa bas sürekli yüklenme.

longlove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam millet bence motoru bakımda iken kesinlikle yanında olmak gerekir die düşünüyorum ben öyle yapıorum bu arada adananın neresindensin ve hangi servise verdin!!!
    RİNGDE MUHAMMED ALİ YERDE HAYABUSA

Motosikleti
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum motor açılmadan yüklenme yazık edersin 2,2.5 milyar vermişsindir ariye verme.aralıklı kısa kısa bas sürekli yüklenme.

aynen katılıyorum çooook haklısın bende kısa kısa mesela her binişimde isındıktan son ra biraz basıyorum o kadar.. ilgin için sagol

Alıntı longlove adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet bence motoru bakımda iken kesinlikle yanında olmak gerekir die düşünüyorum ben öyle yapıorum bu arada adananın neresindensin ve hangi servise verdin!!!

seyhan da oturuyorum motosikleti gizerlerden aldım ve hemen arkasında kendi servisleri var oraya verdim iyi bir yere benziyor yani ilk izlenimim öyle

maksimumhiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot 103
    abi sen o motorun üstüne bi bardak soğuk su iç bence, motor gitti

Motosikleti
    Alıntı maksimumhiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen o motorun üstüne bi bardak soğuk su iç bence, motor gitti

Motosikleti
    honda dylan
    arkadaslar nekadar ıyı motor alırsak alalım .hepsınde aynı muameleyı goruyoruz ben bunu anladım.alırken hersey garantı kapsamında .sonrası malum .hıcbırsey garantıye gırmıyor.merak adıyorum yurt dısındada bu boylemı.ama hata bızde hakkımızı aramayıo bılmıyoruz .ben acıkcası motorun basında beklıyorum yapılan ıslemlerı gorup bı sorun cıktımı kendım halledıyorum.sunu soyleyeyım motorun sokulmesını gormedım suana kadar ama dıger tamır ıslerını kendım halledebılıyorum .sızede aynısını tavsıye ederım.ustanın yaptıgı ıslerı ıyı takıp edın.kendınız motorunuzun tamırcısı olun.

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    @departed yurt dışında bu motorları gümrükten almazlar
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    şimdi yok
    dostum benden tavsiye iş yaptırırken ne başından ayrıl nede fazla samımı ol işin tadını kaçırıyolar ileride iş yaptıramaz hale geliyosun tabiş bu adamına göre değişir ama ben 3 usta ile laubali oldum
    bokunu çıkardılar işin
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)