Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha BWS100 scooterlerin son hızı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 Gilera Runner 200 VRX - Siyah
    tabi canim, ben de 20 beygir runner ile 200 basiyorum atmaktan kimse olmemis, bws ancak oldugu yerde (dinamometrede) 120 yapar, yoksa 8.7hp ile o hizda ruzgar surtunmesini yenmesi mumkun degil, runner bile o hizi zor geciyor...

20bg yamaha ile 150 yapan arkadasi da takdir ettim, o hizlara ancak ya iyi modifiyeli 2 zamanli bir runner ya da 400-500cc scoooterlar cikabilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    as t1
    100 cc makina yapsa yapsa 100 yapar oda rüzgar arkadan iktirirse falan anca orjinal haliyle ama işçilik falan yapılırsa ozaman 120 130 u görebilir belki tabi bu motorla bu süratleri yapmak nekadar doğru olur onu bilmem.
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Alıntı FAHRETTİN METİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş Sende Ozman Bisorun war Ya Basamıyosu Yada Motorun Bakımı Gelmiş İnanmak Fln demişsin İnanmıyosan Eğer Gelebilirsin

Mondialcı Senın Gibi Kaç çinli Motorcuyu Susturduğumu Sayamadım.Ybr Demişsin Ybryide Kalkışda 80Kadar Toz Yutturmuş İnsanız İnanmıyosn Sende Duman Yutmak İsteyenlerdensen Eğer Buyur Bekleriz
    lafa bak sanki mondial bana para veriyo gücüm ona yetti onu aldım bilader!Bizde biliyoz neyin ne olduğunu yamaha ya kalsaydık motorum yoktu hala zaten TÜRK milletine göre motorlar uçuyo bi aklı başında insanlar yanlış biliyo dimi!Senin imkanın vardır altında belli bi araç vardır senden daha imkanlı bi herif gelir senide tokatlar ne bu yani cook mu yarıştırıyoruz yani?

Motosikleti
    suzuki an125 kırmızı
    bws bence bir lakap takmak gerekirse keçi evet ben ona keçi diyorum çok pratik ve kıvrak sürat pek önemli değil benim için ben hep nasıl durur,nasıl duracağımı düşünürüm,yeni aldık bir tane biniyoruz herkese kazasız sürüşler

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı ThE_Unforgiven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bişey soracam merak ettim bu motoru yapan yamaha motora kadran koymayı unutmuşmu neden burda soruyosun git kadrana bak son hızı nedir diye.Haaa kadran yoksa aç Yamaha ya telefon sölesinler bi zahmet..
    Haha saçmalığın bu kadarı Benim cygnusumda 140 kadran var cbr 125 lerde 200 ee noluyor şimdi Dijital göstergeli motorlar napıyor Yazık onlara

Topic eski ama adam çok saçma yazmış yaaaaaa.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı imparatorkadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bws bence bir lakap takmak gerekirse keçi evet ben ona keçi diyorum çok pratik ve kıvrak sürat pek önemli değil benim için ben hep nasıl durur,nasıl duracağımı düşünürüm,yeni aldık bir tane biniyoruz herkese kazasız sürüşler
    Hayırlı uğurlu olsun Güzel motor

Motosikleti
    suzuki an125 kırmızı
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun Güzel motor
    iyi dileklerin için teşekkür ederim kazasız sürüşler
    RÜZGARA SEN YÖN VER

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    Alıntı sky_forever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lafa bak sanki mondial bana para veriyo gücüm ona yetti onu aldım bilader!Bizde biliyoz neyin ne olduğunu yamaha ya kalsaydık motorum yoktu hala zaten TÜRK milletine göre motorlar uçuyo bi aklı başında insanlar yanlış biliyo dimi!Senin imkanın vardır altında belli bi araç vardır senden daha imkanlı bi herif gelir senide tokatlar ne bu yani cook mu yarıştırıyoruz yani?
    birader bizde bilioz paramıza göre dawranmayı buarada tokatlamak isteyen warsa buyur gel lafa bak derkende dikkatli yaz alırlar hawanı dikkat et
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

arkaşlar yamaha rd80 motora krank kolu piston ve silindir gerekli acele yardım selemlar

oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    açık konuşmak gerekirse scooterla hız yapmak akıl işi deil. benden sana tavsiye son hızı bırak ıslık çala çala sür motoru. tyadını çıkart
    GT650R

arkaşlar yamaha rd80 motora krank kolu piston ve silindir gerekli acele yardım selemlar

Alıntı gladyator adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acil yardım

Motosikleti
    Yamaha BWS 100

yamaha güçlü bi motor motorun bakımına göre hızı da deişirr herifler 120 basıo dioalr demekki mootrlarının bakımını eksiltmiodur

Motosikleti
    Yamaha BWS 100
    bende polini variator ve technigas eksoz war..motoru ilk aldiimda 90 bazen 95 i gecmiyordu..bayramdan sonra modifiyeye dewam..ins. ibreyi kirmayi basaririm hehe

Motosikleti
    honda SW-T600 C-ABS
    Alıntı fast_boy7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende polini variator ve technigas eksoz war..motoru ilk aldiimda 90 bazen 95 i gecmiyordu..bayramdan sonra modifiyeye dewam..ins. ibreyi kirmayi basaririm hehe
    bende bws ye egzoz sipariş ettim leovince zx marka acaba variatör kitidemi almam lazım?

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    guleyımde boşa gıtmesın baska motorsıkletmı kalmadı

Motosikleti
    Yamaha BWS 100
    Alıntı okandz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bws ye egzoz sipariş ettim leovince zx marka acaba variatör kitidemi almam lazım?
    o egzozla beraber variator icin rollerlar geliyor zaten
    Don't Drink & Drift! :bounce:

a

nerden söylüyosunuz bnada sylermisiniz bi egzoz kaldı malossi variator kayıs balata var karburatorde varda takamıyorum çıkış olmadığından bi egzoz bulsam kurtulucam :D

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı sradder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerden söylüyosunuz bnada sylermisiniz bi egzoz kaldı malossi variator kayıs balata var karburatorde varda takamıyorum çıkış olmadığından bi egzoz bulsam kurtulucam :D
    Hocam, Malossi kayışı nerden temin ettin acaba

a

valla nerde oturuyosun kardeş burda gilera parçaları getirttiren bayi var ona sölüoruz malossi kit getirio öle yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler