Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

en az benzin yakan motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    Oceans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 660 Tenere
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu zamanda jawayamı binilir
    ben en az benzini hondalar yakar bilirim..
    sanırım sürtünme meselesi..

ben 1971 model jawaya biniyorum km de 100tl yakıyor.Hemde eski sistem olmasına rağmen 150cc lik scottorlar zaten 80 filan yakıyor bence jawa 10 numara kim ne derse desin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakanyildirim28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1100 xx
    Bu günkü hürriyet te Honda CBF 150 nin 2 lt/100 km yaktıgını yazıyor bu demektir ki 6/100 = 0.06 ytl / 1 KM

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Hürriyet'i bugun görmedim ama, bence Honda o reklamı verdirmiştir Hürriyete. Her yerde bu 150cc nin reklamını yapıyorlar, sanırım amaç kuriye motoru piyasasını kazanmak.

Bir de motor dergilerimizin bazılarına dikkat ettiniz mi?

1) Bir motorun "road test" ini yapıyorlar, ama o motor hakkında HİÇBİR kötü şey yazmıyorlar, şöyle iyi, böyle iyi. O zaman da insan o dergiye olan tüm güvenini yitiriyor.

2) Bir yerli dergide okudum "falanca marka motor, falanca yabancı derginin, 'senenin motorları' arasına girdi" diyor. Haber sadece o falancayı anlatıyor, başka hangi motorlar senenin motoru olmuş, vs. hiçbir şey yok.
    Yabancı dergiyi de okudugumdan, o sene 10 motoru farklı kategorilerde 'senenin motoru' seçtiklerini biliyorum, ama diğer dokuzundan bahsedilmemiş yerli dergide.

Böylece o yerli dergiye olan inancım komple kayboluyor, bir daha almıyorum.

-turgut
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

hgunarbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650
    bende mondial 110 ft var km de 50 binlira yakıyor gayet iyi 5 milyonluk benzin ile 100 km ye yakın yapıyorum ama motoruma gözüm gibi bakıyorum rodajını en güzel biçinde yaptım bence kötü dandik motor yoktur kötü kullanan sahip vardır

Motosikleti
    movistar

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    walla bulursan çin mali DAYUN diye bi marka var ybr'ye çok benziyo.. biz o motorla izmir'den çanakkale'ye gittik ve sadece ve sadece 15 ytl'lik benzin yaktı.(hem iki kişiydik hemde motorda yük vardı)
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Honda CEBERE 125 koklar sadece...CBR ye binersin benzin derdini silersin..100 km de 2.8 litre falan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Cup/Commuter tarzı 97 cc'lik Çin Malı motorum 5 ykr yakıyor km'de. Bu mesajı yazdığımda 1 litre benzin 2.80 ytl idi.

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Yaa siz yaziyonuz kilomterede su kadar yakar bu kadar yakar diye.bunlar sehir icimi yoksa sehir disimi kardesim.ve yukardaki bazi oranlarin tutmasina imkan yok.uydurma bilgiler vermeyin.ayrica 250 jawa(ruslarin deyisiyle yawa) motorunda problem yoksa ve asiri devirli kullanilmazsa fazla yakan bi motor degil !!
    Haa birde arkadasimda ural var ve zamaninin teknolojisine gore cok kral bi motor(iki yanda iki baba bobin,enteresan bi calistirma kolu,kafasina gore takilan bir vites sistemi)
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa siz yaziyonuz kilomterede su kadar yakar bu kadar yakar diye.bunlar sehir icimi yoksa sehir disimi kardesim.ve yukardaki bazi oranlarin tutmasina imkan yok.uydurma bilgiler vermeyin.ayrica 250 jawa(ruslarin deyisiyle yawa) motorunda problem yoksa ve asiri devirli kullanilmazsa fazla yakan bi motor degil !!
    Haa birde arkadasimda ural var ve zamaninin teknolojisine gore cok kral bi motor(iki yanda iki baba bobin,enteresan bi calistirma kolu,kafasina gore takilan bir vites sistemi)
    arkadaşım kimse kafasına göre veya uydurma yazmıyor sen öyle anlamak isstersen anla kimseyi bağlamaz herkes yaşadığını yazıyor isteyen doğru isteyen yanlış bulur bende mondıal mt 125 var türkiyeyi 7 kere turladım.şu an erzurum ispirdeyim 8.turun içindeyim motorum 7 litre benzin alıyor 23 ytl tutuyor 265 km yol gidiyor ben samimiyim insanlar nasıl işine geliyorsa öyle anlar.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Alıntı KARAKIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla bulursan çin mali DAYUN diye bi marka var ybr'ye çok benziyo.. biz o motorla izmir'den çanakkale'ye gittik ve sadece ve sadece 15 ytl'lik benzin yaktı.(hem iki kişiydik hemde motorda yük vardı)
    Gittik dimi yahu.. Valla az manyak değildik.. Macera oldu ama harbiden popomuzdan solumuştuk onu da unutmamak lazım.. Fena motor degildi DAYUN, karakızımla beraber baya bir bindik İzmir'de o motora, 1000 km kadar yol yaptık.. Çanakkale'lere gittik, yağmur dedik çamur dedik, yaya bile ezdik..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    polis hala sizi arıyo

userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en az yakan motorlar cub tarzındaki motorlardır (gazlamaya göre 35 bin lira ile 55 binlira arasında)
    --- SATILIK MAGELLAN EXPLORIST 300 GPS ---
    igilenenler için email: mdinc3000 yahoo.com

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gittik dimi yahu.. Valla az manyak değildik.. Macera oldu ama harbiden popomuzdan solumuştuk onu da unutmamak lazım.. Fena motor degildi DAYUN, karakızımla beraber baya bir bindik İzmir'de o motora, 1000 km kadar yol yaptık.. Çanakkale'lere gittik, yağmur dedik çamur dedik, yaya bile ezdik..
    Bu çok iyiydi yaw.
    APV41'in motoru o değil mi?
    Nerde bulunur nerden alınır, fiyatı nedir servisi nedir, tam muamma ama, güzel görünüyor ve sağlam gidiyor....

Motosikleti
    CBR 250R
    en az benzin yakan diyorsan. ekonomik ve vergiside olması diyordan mondial KH 100 modeli 97CC 4 zmanlı anlican hem vergiden muaf hemde 30.000 TL yakıyor 4 litre depoyla 300 kmden fazla gidiyor kullanmıda çok kolay debriyajsız cup modeli...

NearMiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R & haojin(asya) 125cc
    ben 3 ay kadar Honda today kullandım 5lt. depoyu dolduruyodum ve ne zaman koyduğumu unutturuyodu benzin ışığı yandığında 2 gün rahat rahat kullanabiliyodum.Bak şüphelendim şimdi benden habersiz başkasımı benzin koyuyodu acaba

valentino rossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf r6
    MONDİAL 50 TT koy depoyu ne zaman doldrduğunu unutursun
    YAMAHA FACTORY TEAM & YAMAHA YZR M1

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    ybr 125 ve kt 125, ikisi de, 100 km'de 2.5 lt. yakıyorlar.
    (hatta 2.4) bu miktarı, güncel benzin fiyatıyla çarpıp, 100'e bölersen, km'deki sarfiyatını ytl cinsinden bulursun.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

dönence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda shadow 2006
    arkadaşlar bende birşeyler söyleyeyim. şimdi herkez bana ya atıyor yada hesap bilmiyor diyecek. bende 2006 model 750 cc shadow var şehir içinde 0,130 ytl/km şehir dışında 0,115 ytl/km yakıyor. baya az yakıyor. tabi bu normal kullanımda. gazlarsan değişir.
    SİYAH İNCİ -- Honda Shadow 750 cc
    bu dünya kimseye kalmaz hırsı bırak yaşamaya bak

maksimumhiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot 103
    bulunamadı mı hala bu en az yakan motosiklet

Alıntı dönence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende birşeyler söyleyeyim. şimdi herkez bana ya atıyor yada hesap bilmiyor diyecek. bende 2006 model 750 cc shadow var şehir içinde 0,130 ytl/km şehir dışında 0,115 ytl/km yakıyor. baya az yakıyor. tabi bu normal kullanımda. gazlarsan değişir.
    hocam doğrudur bu aletlerin az yaktığını duymuştum ama bu kadar az yaktığını duymamıştım

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler