Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benzin deposu yaptırmak yada kaynattırmak.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar. Honda Transalp XL600V motora sahibim. Motoru aldığımda cafe racerdı. Deposu özel yapım depo, fakat deponun içi komple pas olmuş ve benzine karışıyordu ve en sonunda akıtmaya başladı. Motorun şasesi büyük olduğu için depo bulmak çok zor. Şimdi istediğim tarzda elime bir depo geçti TVS apache 150 modelinin deposu. Boydan motorumun üstüne tam geliyor fakat şase bağlantı yeri çok dar. Bunu genişletecek bir usta arıyorum. İstanbul'da yaşamaktayım. elinin ehli tanıdığınız bir usta varsa paylaşmanızı rica ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Vn900 2015
    hiç uğraşma randuman alamazsın , al 0 garanti olsun parana değsin
    sanırım yunan sitesi , yakın fazla tutmaz

https://motoparts22.com/en/256-honda...0-xl-fuel-tank

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Motor caferacer ise normal depo at organına konmuş kelebek gibi olabilir. Bence eldeki depoyu kestirip, içini temizlettirip kaplattırıp tekrar birleştirmek en iyi çözüm.

merhaba. bu siteye denk geldim ama yunanitana ait kargo ile gönderiyorlar. gümrüğe takılırsa nasıl irtibata geçeceğim bilemedim. ondan dolayı orijinal deposunu almadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

merhaba. aslında transalpın orijinal deposu cafe racerda güzel duruyor. onlarda tek sıkıntı benzin şamandırasının olmaması.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    İstanbul pendik'te tanıdığım bir usta var Fatih Motosiklet diye aratırsan google'dan numarası çıkıyor. Arayıp derdini anlatırsan yardımcı olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)