Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CB 650 F RÖLANTİDE TAKIRTI SESİ YARDIM!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar benim problemim yeni aldığım 2016 model cb 650 f motrumun rölantide ısınınca tak tak diye inceden ses geliyor vitese atıp kalkiş yaptığımda ses gidiyor debriyajı boştayken sıkıyorum ses kesilmiyor sadece motoru vitese atıp kalkış yaptığımda ses gidiyor. Bu ne olabilir canımı çok sıkıyor. Honda yetkili servisine gittim ordaki ustalar ses gelmiyo diyolar ama ses geliyo debriyajdan yapsa debriyajı sıkınca sesin kesilmesi lazım ama kesilmiyor sadece yüke binince kesiliyor. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum motorum 14 bin km de

Sesin video linki : https://youtube.com/shorts/tJpKW2EIpcU?feature=share

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-09 SP
    Sesini kaydedip buraya atabilirsen mutlaka bilen çıkar

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Egzantrik zinciri olabilir , gergiye bir baktır önce , zincir paletleride aşınmış olabilir..
    İzmir355 bunu beğendi.

Konu güncel arkadaşlar

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bendede cbr650f vardi hocam ama sesi anlayamadim blogun güzel çalışıyor.
    İzmir355 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Ses bana da normal geldi zor duyulan bir ses duyup onu takıntı yapmış olabilir misin? İçerde yüzlerce parça hareket ediyor motorun içinden normal denebilecek bazı sesler gelebilir. Bu kmye kadar yağını hiç değiştirmeden binsen bile o bloğa birşey olacağını sanmam tabi km orijinalse
    İzmir355 bunu beğendi.

Km orjinal ama vitese atip kalkis yapinca ses direk kesiliyo onu anliyamadim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Km orjinal ama ses vitese atip kalkis yapinca kesiliyo ondan kafama takiliyo boyle bi ses giderkende olur diye dusunuyorum

elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Video'dan çok bişi anlaşılmıyor. Bloğun sağ ve sol kısmından biraz uzunca bir kayıtla dinlemek lazım.

Vitese atınca kesiliyorsa tas sesi olabilir. Rölanti'de debriyajı çek ve bırak yapıp öyle bir bak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)