Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mh drift 150 arka teker sağa bakıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150 mh drift
    abiler merhaba yeni bir mondial drift aldım bu motorun ön ve arka tekerin ufakda olsa aynı hizada olmadığını farkettim şaseden olabileceğini düşünüp bi kaç kontrol yaptım elleri bıraktım motorda çekme falan yoktu ustaya da baktrıdım oda şasede bişey yok dedi sonra motorun arkasına baktığımda arka tekerin biraz sağa doğru olduğunu farkettim sağ solda ki somunların aynı hizda olmadığın sağda somunun geride olduğunu farkettim bu yüzden olabilir mi tekerin sağa doğru dönük olması ? şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Zincir ayarlaması yapılırken hata olmuştur. Muhtemelen çok kolay bir şekilde düzelttirilebilir.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Kendin de fark etmişsin zaten. Sağ ve soldaki gerdirtmeleri eşit şekilde ayarla.

Motosikleti
    150 mh drift
    teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:53 ----------

teşekkürler bu motoru yeni aldım dikkat etmem gereken noktaları nelerdir birde yağ değişimini kaç kilometre de bir yapmak sağlıklı ?

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı melih2626 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:53 ----------

teşekkürler bu motoru yeni aldım dikkat etmem gereken noktaları nelerdir birde yağ değişimini kaç kilometre de bir yapmak sağlıklı ?
    Gule gule kullanin, madem yeni aldiniz, sunu bir okuyun oncelikle. 20. sayfasinda bakim araliklari yaziyor.

https://www.mondialmotor.com.tr/imag...0_mh_drift.pdf

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)