Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Agility City 125 / Super 8 Subap Aralık Değerleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Today 50 - Spacy Alpha
    Herkeze merhabalar. Agility City 125 Scooter için subap değerlerini bilen var mı ? Sentil çakısı sipariş verdim ancak bazıları emme 0.8 egzoz 0.10 diyor bazıları emme 0.10 egzoz 0.13 diyor. Service manueline baktım emme 0.5 egzoz 0.5 gözüküyor ama yanlış diyorlar çok sıkıymış . Kafam çok karıştı şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim
    Not: Super 8 ile Agility City 125 motor bloğu aynı olduğu için başlıkta super 8' i belirttim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-09 SP
    Bizim milletimiz ve ustalarımız herşeyin en iyisini bilir ama ben olsam milletin ne dediğine değil service manuelinde yazana bakarım.

Motosikleti
    Honda Today 50 - Spacy Alpha
    Aynen abi bende öyle düşündüm ama service manuel'inde ki yapmaya karar verdim ancak yine içimde kuşku kaldı. Çok sıkı veya çok gevşek olursa subaplar çakar, zarar gelir vs. diye korkuyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Çok özür dilerim Service manuelinde emme 0.12 egzoz 0.12 yazıyormuş. Yanlış yazdığım agility 50 için değermiş. Service manuelindekini uygulayacağım fakat genellikle egzoz değeri emme değerinden biraz daha yüksek oluyor diye biliyorum. 2 değerde aynı olursa sorun yaratırmı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

Yine tekrardan çok özür dilerim. Service Manuel'ini tekrardan göz geçirdim. 2 tane ayrı sayfada farklı değerler belirtiyor. Kafam karıştı. Sizce hangisi doğru değer

https://hizliresim.com/F4HCXD
    https://hizliresim.com/E02wYN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)