Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ybr 125 volanı nasıl sökebilirim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Zone 150
    2005 model bir YBR 125 im var. Volanı sökmem gerek fakat elimde herhangi bir özel aparatım yok. İnternetten baktım sanırsam her markanın ya da modelin kendine özgü volan sökme aparatları varmış. Fakat biraz pahalı geldi. Belki bir defa kullanacağım ondan sonra hiç kullanmayacağım. O yüzden bu volanı sökmenin kolay bir yöntemi yok mudur ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alternatif olarak bunu yapabilirsiniz elinizde çektirme varsa attığım videoyu deneyebilirsiniz ama elinizde yoksa onlar da pahalı.

İkisini de kullanmadan çıkartırken ya çıkartamazsınız ya da zarar verirsiniz can sıkar o da.

Motosikleti
    Mondial Zone 150
    maalesef yok elimde. Alsam bile manyetonun arkasına girebilir mi onu bile bilmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Videoda kullandığınız aparatın boyutları nedir? İnternetten birkaç ürüne baktım da çok farklı boyutları var. Bi tane link koyabilirseniz çok daha iyi olur hatta. 😀

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Video benim değil hocam. Youtubeden izlediğim birisi. Siz en iyisi çektirme alın. Ya da güvendiğiniz güzel bir serviste motoru yaptırın. Dediğiniz gibi volan çok sökülen bir şey değil.

Motosikleti
    Mondial Zone 150
    Çektirme alacağım fakat nasıl bir şey alsam ona karar veremedim.

daha 1 sene 20 liraya aldığım bu parça uçmuş.
    benim işimi gördü. ama fiyatı accayip uçmuş. https://www.cimri.com/en-ucuz-manyet...lari,176593756

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler