Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yama nmax top speed

Motovento
    REKLAM ALANI
    HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Arkadaşlar merhaba iki ay önce Yamaha ne Max 155 aldım daha önce de 125 cc olan vardı onunla çok rahat 120 km hızla ulaşıyordum ama bu motorda sanırım gitmiyor. Aldığımdan bu yana en büyük sorunum titreşimdi ama debriyaj ve arka var yatör yaylarını değiştirdim kalkışdaki titreme gitti sanırım alışma döneminde Biraz zorlanarak kalkış yapıyor ama güzel gidişi titreşim çok fazlaydı bu şekilde çözdüm sayılır .aslında varyatör yayına değiştirmesem olurdu belki geri sökerim problem değil Orjinalini yine takarım. Alır almaz dr pulley Baga taktırdım Titreşim sorunu çözmek için ama olmadı olmayınca ben de yukardaki şekilde ayarları değiştirdim. sanırım tam denemedim Ama son hız top speed Düşük gibi geldi motor 24.000 km’de servis bakımlı bugüne kadar değişmesi gereken bir parçası varsa değiştirilmiş aklına gelen bir çözümü olan varsa bilgilendirirse çok sevinirim . veyahutta acaba motor açılırken kör mü kaldı. Kısacası bana son hızı azmış gibi geldi Bugün Yokuşaşağı veya tek kişi bir deneme yapacağım ama sizin aklınıza gelen bir şey varsa yazarsan sevinirim
    sürmek için yaşa , yaşamak için sür ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    bence varyatör yayı ve baga ağırlıklarından kaynaklanıyor sorunun daha önce çin malı scooter ile can sıkıntısı bir çok kombin denemiştim yay ve ağırlık olarak stok aynı blok 90dan fazla gitmeyip seri kalkış yapıyordu ya da başka setle 120 görüp kalkışta daha sakin titremeden gittiği oluyordu bir orjinallere dön istersen dr pulley bagalarda yanlış yerleştirince çok performans vermiyor ya da eskimeye başlayınca

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Dostum, her şeyi yazmışsın ama son hızını yazmamışsın. Nmax 155 le yapabildiğin son hızın neydi? Anladığım kadarıyla 120 nin altında. Benimde önceki motorum Nmax 155 idi. Çok memnundum. 2018 Model, 9 bin km de otobanda top speed 118 gibiydi. Aşağı meyilde 125 civarı.Bence bu hızlar Nmax için yeterli. Çok güçlü ve torklu bir motor (kendi sınıfına göre) Evet titreşim var fakat Yamaha Nmax, Xmax lardaki genel sıkıntı bu. Açıkçası beni çok fazla rahatsız etmedi. Amortisörlerinin sert oluşu asıl rahatsız ediyordu. Fakat viraj stabilitesi bu nedenle daha güvenli olduğundan kabul edilebilir bir sorundu benim için. Senin top speed 115-120 arasında ise bence rahatsız olmana gerek yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler