Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet K&N hava filtresi

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba ,
    motosikletim için servisten takılacak kağıt hava filtresi fiyatı ile kn filtre( yurdışından getirtirsem eğer )fiyatı 500 tl küsür civarlarında aynı. kn filtre temzileme kiti vs masrafıda olacak ama uzun vadede kendini amorti edecek gözüküyor.tavsiye edermisiniz yoksa n11 de vs oem standartlarına uyumlu olduğu belirtilen 100 tl civarı kağıt filtreler mevcut.onlardan alıp taktırsam servis garanti sorun edermi vs. bilemedim . ne dersiniz acaba..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı chopy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ,
    motosikletim için servisten takılacak kağıt hava filtresi fiyatı ile kn filtre( yurdışından getirtirsem eğer )fiyatı 500 tl küsür civarlarında aynı. kn filtre temzileme kiti vs masrafıda olacak ama uzun vadede kendini amorti edecek gözüküyor.tavsiye edermisiniz yoksa n11 de vs oem standartlarına uyumlu olduğu belirtilen 100 tl civarı kağıt filtreler mevcut.onlardan alıp taktırsam servis garanti sorun edermi vs. bilemedim . ne dersiniz acaba..
    Uzun süre motor sende olacaksa mantıklı, Eğer motorun hava filtresi depiştirme kmsi amorti ediyorsa olabilir ama zannetmiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)