Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tubeless (İç lastik olmayan) lastik tamiri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda XL 200
    arkadaşlar, tubeless lastikler için bir tamir aparatı gördüm internetten...
    Vida gibi bişey...

http://http://www.gryyp.com/

Taşımasının kolay olması avantaj..(Anahtar gibi)
    Kullanmış olanınız var mı acaba?

Sitesini biraz okudum; lastikçiye gidene kadar hız sınırı olmaksızın takılı kalabiliyormuş.. Lastikçide vida olan parçası çıkartılıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tubeless Lastik tamirinde devrim

Ispanyada uretilen bu urun 2 aydir Turkiyede satiliyor.Plastik+Kaucuk dan uretilmis bir Vida.Lastiginizdeki Civiyi cikardiktan sonra,bu plastik vidayi lastiginize vidaliyorsunuz.Hic bir sekilde tekrar lastikciye gidip bu vidayi cikartmiyorsunuz.Zaten pek de mumkun olmayacaktir.Lastiginiz tamir olmustur.Bu plastik Vida ile birlikde satilan CO2 tuplerle de lastiginizin ihtiyaci olan havayi basiyorsunuz.Avrupada yok satan bu urun gercekden mukemmel.
    Kesin cozum.Lastiginizi 2 dakikada tamir edip yolunuza devam edin.
    Turkiyede Satis ve Dagitimini yapan firma UNIVERSAL Ticaret ve Danismanlik Ltd.Sti
    email adresi: universaltrade@aol.com
    Istanbul da satici bayilerden bir tanesi de;
    Motorstation
    Adres:Ethem Efendi Cad.Mustafa Şenol Apt No:91Dk:2/C
    34738 Erenköy-İstanbul
    Telefon: 0(216) 411 33

Motosikleti
    Honda XL 200
    bilgilendirme için teşekkürler... sitesinden okuduğum; bu aparatı kullandıktan sonra lastik tamircisine gidip, tamir edilmesini tavsiye ediyoruz diye yazıyordu da... bu aparat çok hızlı giderken veya çok bozuk zeminde(off-road esnasında) çıkma olasılığı veya hava kaçırma olasılığı olabilir belki de.. Her ne kadar uzun süre test ettik deseler de... Lastik tamircisine de gitmekte fayda vardır diye düşünüyorum.

************************************************** ******************************************
    kendi konumu kendim kilitliyeyim... Kusura bakmayın, bu konu önceden açılmış, sonradan fark ettim, başlıktan dolayı fark etmemişim... "Lastiğiniz mi patladı" konusuna bakabilirsiniz
    ************************************************** ******************************************

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler