Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Akü neden biter?

Motovento
    REKLAM ALANI
    volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    arkadaşlar yaklaşık bir haftadır sehan 250c nin aküsünde bi zayıflama hissediyordum(bunu marşa basarken anlıyordum çok yavaş dönüyordu)bu sabah ise çalışmadı söktüm aküyü şarja verdim.şarjdan önce ölçtük baya baya tükenmiş.motorun bi tarafının açık kalmadığına eminim zaten nerdeyse hergün 30-40 km kullanıyorum kendi kendini şarj etmesi gerekirdi.bi de bu zayıflma motora salyangoz(çiftli)korna taktırmamla aynı zamana denk geliyor gibi.acaba o mu tüketti diyecem ama arada röle var akü yü çok yormamış olması lazım.sizce başak neden akü boşalır acaba akü mü bozuk???
    Eğleniyor muyuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

akü ömrünü tamamlamış büyük bir ihtimalle.

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı volkanmet86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yaklaşık bir haftadır sehan 250c nin aküsünde bi zayıflama hissediyordum(bunu marşa basarken anlıyordum çok yavaş dönüyordu)bu sabah ise çalışmadı söktüm aküyü şarja verdim.şarjdan önce ölçtük baya baya tükenmiş.motorun bi tarafının açık kalmadığına eminim zaten nerdeyse hergün 30-40 km kullanıyorum kendi kendini şarj etmesi gerekirdi.bi de bu zayıflma motora salyangoz(çiftli)korna taktırmamla aynı zamana denk geliyor gibi.acaba o mu tüketti diyecem ama arada röle var akü yü çok yormamış olması lazım.sizce başak neden akü boşalır acaba akü mü bozuk???
    volkanmet86 burada fazlasıyla cevap bulabilirsin.Aramadan akü yazıp bakabilirsin.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler