Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet Hırsızlığına Karşı 14 Altın Kural

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Ben gündüz öyle bir yre motoru koyuyorum ki sağımda solumda nice değerli motorlar varken benim kini çalan hırsıza 10 numara gözlük almam gerekir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    paylaşımın için sağol NDR ...
    facebook(Fazer Tutkunları)

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Bilgiler için çok teşekkürler ndr
    benim mobiletimde 1.bölümdeki gibi ıssız bir otoparkta çalındı :(
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    emeğine sağlık o kadar uğraşıp bizleri bilgilendirdiniz..herşey tamamda malesef hırsıza kilit dayanmıyor..o ahlaksızların vicdanına kalıyoruz..en iyisi kapalı garaj bence..hiç olmazsa bekçisi filan var..allah herkesi bu ahlaksızlardan korusun..
    2014 YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT

Motosikleti
    daha yok malesef
    adamlar motoru kaldırıp kamyonetlere yukluyolarmıs dıe duymustum biyerlere sabitlemek lasım ama çalcak adam herşeyi göze alıp yapıo Allah korusun hepimizi artık ama önlemlerimizide alalım tabi paylaşım için teşekkürler
    hayatta ya tozu dumana katarsın yada tozunu dumanı yutarsın:cherry:

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Önerİlerİnİ Ve Bİlgİlerİnİ PaylaŞtigin İÇİn TŞk Ederim. GerÇekten Önemlİ Bir Konu Ben Apartmanda Oturdugum İÇİn Ben Motor Almakta Teredut Icerisindeyim Cun Kİ, Apartmanda Yer Sorun Oluor Araniza Yeni Katildim Bu Arada ::) Hepinize TŞk Ederim...

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    abi en iyisi paralı otopark. hiç değilse aklın kalmıyo.anlaşcaksın biyerle. bırakcaksın sona da işine bakcaksın abi. hırsıza bişe dayanmaz. apartmanın kapalı otoparkı ya da akrabaların garajına koycaksın rahat etceksin.

öncelikle selam arkadaşlar.ben şakir yeşilyurt yeilyurt motorlu arçlarda depo sorumlusu olarak çalışmaktayım,ayrıca servis bölümünde 10 yıllık bir geçmişim var.konumuza dönecek olursak hırsıza kilit olmaz der atalar,ama şunuda unutmamak lazım sen 'eşşegini saglam kazıga bagla sonra allaha emanet et' diye güzel bir atasözümüzde vardır,öncelikle direksiyon kilidi,sonra alarm(fiyatlarıda işçilik dahil 60-70 ytl arasında degişiyor kalitelileri) daha sonrada çok kaliteli bir kilit(tavsiyem master lock ömür boyu garanti veren tek marka).
    iyi günler hepinize

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Diş hekimliğinde vitalite testlerinde kullandığımız green endo ice spreyler -122 santigrat dereceye kadar soğutabiliyorlar. aceba bu sıcaklık kaliteli kilitleri de kırmaya olanak sağlar mı? makinacı arkadaşlar bu konuda bize yardım edebilirler belki. (hırsıza yol gösteriyor gibi oldum sanırım :D )

meyto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv250
    Bence bu konu güncel kalmalı

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Hırsızlara karşı önlem bende de paranoya haline geldi. Şuan 9 ayrı kilit ile kilitli duruyor. Anahtar ile açılması en az 5 dakika sürüyor. Belki de meslek hastalığı oldu bende.

Motosikleti
    Mondial Drift
    bende artık motoru almam yaklaştıkça bu korku sardı benide bütçeyi çok zorlarmı bilmiyorum ama o bahsettiğiniz alarmlı disk kilidi sabit bir zincir olmadan sokakta bırakamıycam malum geceleri top patlasa insanların umrunda olmaz bu alarmlı kilidin sesi nasıldır kullananlara soruyorum 5. katta oturuyorum

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    şu gps olayını nasıl yapıcaz, sele altında bi yere mi monte ediyolar, yoksa direkt motora mı çip yerleştiriyolar?
    ayrıca nerde ve ne şekilde yaptırabiliriz, maliyeti nasıl olur?

Motosikleti
    Mondial Drift
    onu bende araştırıyorum bir kaç sitede buldum araç takip sistemi diye 250 dolar civarındada rakamlar gördüm ama burdan bilgili birisi söyler herhalde kesin birşey

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    tabi birde çalındıktan sonrası için emniyet güçlerine ve hukuk sistemine düşen yükler var, sonuçta çalınan yüzlerce motosikletin elden çıkarılması, parçalanması kolay değil bunu takip ederek bir çok çete çökertilebilir, ve cezalar caydırıcı hale gelirse bu işi yapanlar da giderek azalacaktır, keşke herkes kendine durumdan biraz olsun vazife çıkarsa

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler