Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbf 150 karburator diyaframı arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    slm arkadaşlar.motorum cbf 150 2009(eski)model.karbüratorün diyaframı yırtılmış.yakıt pistonu da diyende var.yenisini bir türlü bulamadım.internetteki yedek parça satanlara sordum,buradaki sanayide ki motor tamircilerine sordum ama kimsede yokmuş.yeni modellerin diyaframı bulunuyo ama benim ki eski model olduğu için bir türlü bulamadım.en son honda servisine sordum,o da o parça tek satılmıyor dedi.komple karburator almanız gerekir dedi.fiyatı da 860 TL dedi.elinde fazla diyaframı olan yada çıkma karburatoru olup ta diyaframını bana gönderebilecek bir arkadaş varsa (ücretini ödemek şartıyla)yada nerden bulabileceğimi bilen bir arkadaş varsa bana büyük bir iyilik yapmış olup.herkese şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Nasıl bişey bu diyafrm. Yenisini imal edelim..

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl bişey bu diyafrm. Yenisini imal edelim..
    jikle diyaframı diye de geçiyormuş.gaz pistonu demiştim ama ismi öyle değilmiş.malesef tek satılmıyor.karbürator ile birlikte satılıyor.bi tane orjinal çıkma karbürator buldum.onu alıcam.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Sana lastik yollayayım onu yırtılan lastik yerine montaj yap?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Tek satılıyor,40 liraya buldum. Googleye yaz çıkıyor aslında. Komple karbüratör almak ne kadar mantıklı ne kadar sağlam bilemedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)